fbpx

Умови участі в акції «Традиція чи фікція»

1.Організатор акції (надалі Вікторини) «Традиція чи фікція»: ТОВ ТРК «СТАНЦІЯ» «Радіо 10»
2.Партнер акції: ТОВ «ОПІЛЛЯ»
3.Термін акції: з 4 по 22 червня 2018 року.
4. Призи:
4.1. Призи в рамках Вікторини «Традиція чи фікція» в ефірі:
4.1.1Головний приз Ящик пива «Опілля» кожної п’ятниці у фіналі.
4.1.2 Заохочувальні призи в рамках Вікторини: по три пляшки пива Опілля та фірмові кружки від Радіо 10.
4.2. Одна особа може стати учасником лише один раз.
4.3 Заохочувальний приз отримає кожен Учасник, що переміг у Вікторині.
4.4 Для отримання Призу Учасник зобов’язаний вийти на звязок з Організатором не пізніше ніж за тиждень після закінчення акції у зазначений Організатором час та пред’явити паспорт України ( час узгоджується телефоном).
4.5 Головні Призи (ящики пива «Опілля») будуть розіграні 8, 15, 22 червня, серед переможців Вікторини.
5. Учасники:
5.1. Учасниками акції можуть бути всі дієздатні громадяни України, які досягли вісімнадцятирічного віку, за винятком працівників та представників будь-якої юридичної особи, прямо або опосередковано залученої до проведення даної рекламної акції, а також членів їхніх сімей та родичів.
5.2. Для участі у Вікторині «Традиція чи фікція» та розіграші Призів Учасник має здійснити наступні дії: у період з 4 червня по 22 червня 2018 додзвонитися в ефір Радіо 10 (103,2фм) за сигналом ведучих та виконати умови вікторини. (тел. 58 10 32 або 050 103 103 2)
6. Визначення Переможців:
6.1. Переможці, які отримають Головні Призи Вікторини, будуть визначені червня шляхом інтернет програми random.org 8,15, 22 червня о 17:10
6.3. Усі результати розіграшу Призів остаточні і оскарженню не підлягають.
7. Права та Відповідальність Сторін:
7.1. Організатор здійснює контроль за проведенням акції та дотриманням цих Умов.
7.2. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Призів та Заохочувальних Призів, якщо Переможець не відповідає вимогам та не дотримується умов участі в Акції, встановлених цими Правилами.
7.3. Учасник Акції зобов’язаний дотримуватись цих Правил акції.
7.4. Учасник Акції має право отримувати інформацію про акцію у відповідності до цих Правил; вимагати видачі Призу в разі визнання Учасника Переможцем акції.
7.5. Беручи участь в Акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов’язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання Призів.
7.6. Своєю участю в акції всі Учасники погоджуються на проведення фото- чи відеозйомки за їхньою участю і на безкоштовне використання Організатором їхніх прізвищ, імен, інших особистих даних, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, на офіційному сайті організатора і партнерів акції, у тому числі з рекламною метою. Всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції та занесені до бази даних, можуть у подальшому бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. При цьому, усі авторські права на такі інтерв’ю та матеріали повністю належать Організатору.
7.7. Переможець акції має право відмовитися від отримання Призу. Заміна Призу грошовим еквівалентом не допускається.
8. Контактна та інша додаткова Інформація:
Для уточнення будь-якого з пунктів цих правил Учасник може звернутися за телефонами 050 103 103 2 або 58 10 32.