fbpx

Бабло перемогло зло, або «Секс і місто» повертається

Так, так! Я з тієї когорти людей, хто передивлявся серіал не два і не три рази. Я з нетерпінням чекала на повноцінні фільми: перший, другий… Фани все чекали і на третю частину (і я в тому числі), а у відповідь – була тиша! Далі пішли скандали з головними героїнями і багато хто вже втратив надію побачити нові пригоди чотирьох паняночок. Аж от, на щастя усім нам, з’явилося повідомлення про продовження серіалу!

Подейкують, що компанія Paramount Television и Anonymous Content придбали права на нове творіння Кендес Бушнелл “Чи є ще секс у місті?”, за яким планують знімати серіал (хто не в курсі, то це автор книги, за якою створили улюблений нами оригінальний сітком).

Новий серіал покаже усе ті ж локації: Нью-Йорк та Іст-Сайд. Щоправда вік глядачів може дещо змінитися, адже нові серії будуть присвячені насиченому інтимному і не тільки життю панянок за 50.

Є у цій позитивній новині і ложка дьогтю: достеменно не відомо про участь у проекті улюблених акторок Сари Джессіки Паркер, Кім Кетролл, Синтії Ніксон та Крістін Девис.