fbpx

ЙойШоу — Про чоловічу витримку

Нам багато говорять про те, що для досягнення оргазму жінці потрібно більше часу аніж чоловіку. Американські вчені стверджують, що оптимальна тривалість статевого акту має бути не менше 19 хвилин. Урологи ж кажуть, що від проникнення до фінішу в нормі для чоловіка протриматись 2-6 хвилин. Різницю відчуваєте?! І що ж робити чоловікам, щоб догодити нам жінкам? Якось відтягнути власний оргазм.

1. Вправи. В інтернеті ви знайдете немало варіацій, але вчені схиляються до наступних:

– Техніка «стоп-старт». Суть методики в тому, щоб утримувати сім’явиверження на піку збудження (почніть стимулювати свій член рукою і, дійшовши майже до самого фіналу, зупиніться, відпочиньте, а потім знову продовжте). Якщо освоїти цей спосіб, можна навчитися контролювати еякуляцію вже через 2-10 тижнів занять.

– Техніка “стискання”. Згідно з нею необхідно вчасно стиснути член, стримуючи еякуляцію. Робити це потрібно великим пальцем, притиснутим до нижньої частини статевого члена (де голівка з’єднується зі стовбуром) і вказівним, що знаходяться навпроти великого, інші пальці повинні охоплювати стовбур.

2. Секс шоп. Тут теж є всілякі «подовжуючі штучки»: презервативи; спеціальні креми, спреї і змазки, до складу яких входять анестезуючі засоби (головне, щоб «подовжуючий» засіб, не потрапив у жінку – усе зійде нанівець); ерекційне кільце.

3. Народні методи. Сюди варто віднести різні настоянки та відвари: меліси, ромашки, женьшеню, звіробою, м’яти, бузини, кори дуба, синіх волошок, листя смородини та малини. Та як зазначив мій гість уролог, к.м.н. та Член Європейської асоціації урологів – Маркіян Степанченко – це все не нашкодить, але й не дасть глобального ефекту. Натомість у більшості випадків насправді допомагає така процедура як обрізання.

Також зверність увагу – чим рідше секс, тим більше вірогідність швидко «розрядитися»! В якості профілактики – допоможе мастурбація.

А тепер декілька прийомів з інтернету, які нас відверто шокували і місцями розсмішили:

– Чоловічий статевий орган можна протирати соком перцевої м’яти. Він заспокоїть пеніс, сповільнить реакцію на стимуляцію, дозволить чоловікові контролювати себе і не допустити передчасного сім’явиверження;

– Жінка може відволікти чоловіка від швидкого фіналу несподіваним питанням. Мабуть це з розряду: «А де лежить молоток?»;

– Що головка стала грубшою, і, як наслідок, знизилась її чутливість, потрібно відтягнути шкіру, так що б головка була відкрита, і закріпити пластиром. Походити так декілька днів.

Гадаю ви розумієте, що з подібним ми не радили б експериментувати. А головне, шановні наші хлопці – слідкуйте за своїм чоловічим здоров’ям. Адже проблеми з ним тягнуть за собою і проблеми в ліжку!

P.S. У процесі обговорення жоден чоловічий орган не постраждав!