fbpx

«Оральне мистецтво»: як до цього ставиться медицина. ЙойШоу

Мінет для чоловіка – спавжнісіньке задоволення. Це своєрідний знак любові і довіри, доказ прийняття його таким, яким він є. Про його цілющі властивості, як для сильної половини людства, так і для їх половинок, ми вже говорили. Вчені з Британії взагалі прийшли до висновку, що такий секс позитивно впливає на взаємини. Пари, що постійно практикують його, набагато рідше сваряться і – як наслідок – набагато рідше розлучаються, ніж ті, які вважають неприпустимими такі ласки.

А от що про оральний секс думають лікарі? Про медичні аспекти ми поговорили з лікарем урологом, андрологом Владыченко Константин.

1. ЗПСШ. Так, через оральний секс їх також можна «підхопити»! Гонорея, сифіліс, хламідії, герпес, гепатит В – воно Вам треба?

Американські вчені з університету Вісконсіна прийшли до висновку, що захоплення оральним сексом може сприяти розвитку раку горла більше, ніж паління і вживання міцних спиртних напоїв. Згідно з їх даними, кожен третій випадок захворювання пов’язаний з подібним видом інтиму. Причому в першу чергу в групу ризику входять молоді люди, що часто змінюють супутниць і ведуть безладне статеве життя. І винуватець всього цього –  папіломовірус.

Щодо передачі ВІЛ, то на думку фахівців, зазвичай, випадки пов’язані з наявністю пошкоджень і захворювань ротової порожнини, особливо, кровотечі ясен.

2. Хворе горло. У коханої застуда? Краще не займатися таким видом сексу. Дайте їй одужати!

3. Захист. Якщо партнер не перевірений, або є ознаки хвороби –фахівці радять утримуватися. Та якщо незмога терпіти – виручить презерватив! Він захищає так само, як і під час традиційного. Щоб зменшити присмак гуми можна віддати перевагу ароматизованим виробам. Щоправда, радимо уникати лубрикантів з такими сперміцидами, як ноноксинол-9 – смак у них, м’яко кажучи, неприємний.

4. Безпліддя. У певній мірі оральний секс може стати його причиною. Пояснюється це виробленням антитіл до чужорідних структур, а жіночий організм таким «чужорідним» може визначити білки, які є у чоловічій спермі. Це так зване «імунологічне безпліддя». Що робити у такому випадку? Зменшити потрапляння сперми у жіночий організм, щоб відбулося «відвикання». Покористуйтесь певний  час презервативами.

5. Рани. Навіть рвані. Так, у «приймаючої» сторони є зуби. Тож треба бути обережними. І це не просто «страшилка»! У мого гостя дійсно були пацієнти, які отримали бойові поранення. Добре, що обійшлося без хірургічного вручання.

Як бачите і до цього виду сексу потрібно підходити з розумом. Але у фіналі, давайте трохи відволічемося на цікаві історичні фактики:

— У Стародавній Греції жаргонне слово, що позначало оральний секс, звучало як “грати на флейті”

— Фелляція вперше згадується в давньоєгипетських трактатах, що відносяться до 3000 р. до н.е.

— Повії, які винайшли цей вид секс-утіх, спеціально фарбували губи червоною помадою. Саме з тих пір червоний рот вважається знаком сексуальної розкутості.

— Найвідомішою прихильницею орального сексу вважається Клеопатра. Цариця увійшла в історію не тільки як королева Єгипту, але і як «королева мінета». Подейкують, що за одну ніч вона змогла «зробити приємне» сотні римських патриціїв.

— У 1012 р н.е. архієпископ Німеччини оголосив оральний секс «підступами диявола». За феляцію почали судити і спалювати на багатті.

— У 1774 р н.е. Казанова видав свої мемуари, де описав плюси фелляції. З тих пір мінет «увійшов в моду».