fbpx

Розмова на чистоту.

Розмова на чистоту. Адже чисто не там, де  #trashtagchallenge

Привіт мій юний читачу. Знаю – ця тема і для тебе близька, бо ми з тобою, скоріш за все, з одного міста. Я спеціально не називаю якого, бо в якому б ти місті не був – тебе бентежить неймовірна кількість сміття, як і мене. І тобі так само здається, що це не твій стаканчик з під кави валяється на зупинці і це ж не з під твоїх бананів пакетик шелестить на вітрі зачепившись за гілку липи. Але це не так. Це все наше.

Днями мав кілька приємних зустрічей у столиці нашої країни. Говорили за все. І навіть про вибори…Ця тема у всіх на вустах. Окремою ниткою в нашій розмові лягла тема ЕКОЛОГІЇ. Її ми розпочали спонтанно обговорюючи досі не зрозуміле заняття однієї з учасниць нашої бесіди Наталі. Вона займається такою штукою як trend-watching. Довго не буду пояснювати усі тонкощі, бо думаю ви самі в змозі загуглити.  Одним із трендів в нашій країні, який (із запізненням від цивілізованих країн на багато років) набирає обертів є «усвідомлення про збереження і турботу про екологію».

В розмові зі спеціалістом Наталею я не міг собі відмовити в задоволенні похизуватися нашою новою еко-сумкою від Радіо 10. Жест був оцінений, але не надовго.

Н – Це все круто, але не достатньо.

В  – Розумію, що це не панацея і планету вона не врятує. Але хоча б наштовхне.

Н – Просто дивись. Людина бере цю круту сумку і відмовляється фактично тільки від одного пакета, який їй запропонують на касі. Потім гарненько поскладає, фрукти, овочі, цукор і м’ясо, які гарненько складені кожен у свій прозорий пакетик щоб зважити і піде додому з оманливою думкою про збереження довкілля.

«Це резонно» – відповів я і почав слухати довгу розповідь про те, що в столиці і деяких містах люди почали використовувати і багаторазові мішечки для фасування.

На моє питання: – «А що ж робити зі шматком м’яса?» – надійшла різка відповідь – «Багаторазовий контейнер (судочок)».

На цьому наша бесіда не завершилась і була доповнена чудовою історією з життя деяких відповідальних кав’ярень Києва, які працюють за системою coffee to go. Все елементарно просто – приходиш зі своїм горнятком і отримуєш 20% знижки на каву. Круто! Бізнес економить на розхідних матеріалах, клієнт на вартості ароматного, а природа від зменшення сміття.

Не в курсі? У Чернівцях діє подібна система? Пропагується закладами? Якщо так, то це круто, бо судячи з характеру сміття у смітничках – нам це конче необхідно.

Віталій Коваль для radio10.ua