fbpx

ВРОТАЦІЇ. Ділимося свіжою українською музику з плейлистів Радіо 10

 

Знову глянули в свої плелисти і глянули, що ж нового додалося з українського в нашому радіоефірі. Вашій увазі найсмачніші вітчизняні новинки!

Почнемо з чернівецьких. Місцевий гурт STELSI дав нове життя в стилі тропікалхаус своєму перевіреному хіту Роялті. Всім музикантам чесних заробітків!

Наступне музичне вітання від вінницького автора і виконавця Богдана Травінського. Про сцену мріяв давно і, хто зна, можливо нарешті шоу Голос Країни народив нам «стійку зірку» української естради. Слухаємо його трек ТИ ТА

Наступними представимо вам гурт  БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ з композицією Мільярди.  Одразу скажемо – це не про гроші.

Повертаючись до нових імен представляємо співачку Nikson з композицією у ритмі серця – “Вбиваєш мене”.

Цього місяця вирішили копнути глибше у останній альбом АнТАРТАКтида Ч1. І знайшли там чудовий дует Олександра Положинського та Бажани у пісні Подих ночі.

https://soundcloud.com/irina-kalahnik/tartak-podikh-noch-feat-bazhana

Далі ще один крутий дует.  Дмитро Шуров і учасниця 8 сезону шоу “Х-фактор” Саша Корягіна (Shy) випустили найромантичніший хіт літа. Головний меседж цього треку – “Знайшов свою людину – тримай її”.

Ще одна новинка за участі чернівчани Тетяни Решетняк. Прекрасна, фірмова лірика в деуті з проектом Laud вже в нашому ефірі. Посулхайте Tayanna Feat Laud – Без Тебе

Ми не можемо обходити стороною подібне, бо вважаємо, що саме така музика може являтися унікальним українським продуктом для міжнародного ринку. Незрівнянна  Alina Pash – Bosorkanya

Гайда в транс!

І завершити підбірку хочемо знову згадуючи чернівчанку Софію Хлябич! Трендсеттер нової української музики sonyakay презентувала не тільки новий трек, а і показала свіже відео на пісню #лайви. Авторкою музики та слів виступила співачка Eyra.

Чудового літа з українськими хітами! Любіть і слухайте українське!