fbpx

Вротації: нові українські хіти (вересень)

 

Час пришвидшився і місяць вересень промайнув, немов одна мить. У блискавично швидкій суєті буденності ми не припинили відшуковувати найкращі зразки нової української музики. До вашої уваги список щасливців, які поповнили музичні ряди у ротації Радіо 10. Їх сьогодні як ніколи багато.

 

Кліп Тіни Кароль на композицію Вабити відсилає зріле покоління до спогадів про перегляди батьківських відеокасет із забороненим для дітей контентом німецького виробництва. Але ж ми радіо, тому слухати можна усім.

 

Фактично щомісяця в нашій підбірці з’являється новинка від нашої землячки Tayanna. Цього разу це неймовірно вдалий кавер на композицію гурту Скрябін Дельфіни. ЗДО РО ВО! Ми живі, поки нас пам’ятають і роблять кавери на наші хіти.

 

Хоч трішки розбавимо жіночий вокал новим творінням Перша Леді від гурту PIANOБОЙ, хоча і тут не обійшлося без автентичної ALINA PASH

 

Напевно в цьому світі написано найбільше пісень про Кохання, Маму і Молодість. Бережіть це все і насолоджуйтесь. У тому числі і новою піснею власного авторства від Анни Добриднєвої  – Молоді.

 

Їдем далі. Хіп-хопер ХАС поділився треком ХЕНДЗАП. Будемо згадувати літні деньки цієї осені саме з цією роботою. Качає. Навіює.

https://www.youtube.com/watch?v=PemU7wkXDfg&feature=youtu.be

 

Також наш ефір у вересні поповнила чергова україномовна лірика від The Hardkiss – Хто, Як Не Ти. Без коментарів. Красиво, як завжди.

Океан Ельзи зовсім не втрачає обертів, навіть у зв’язку зі депутатством свого фронтмена. Чергова пісня з переможним настроєм вже в нашій ротації.

От від кого не очікували, так це від Michelle Andrade україномовного хіта Не Знаю. Кажуть, весільні музиканти вже почали злизувати музичні партії і вивчати текст пісні цієї красунечки з янгольським голосом. Однозначно  – хіт! Весльний і радійний. Принагідно кажемо музичній лабораторії Потапа спасибі, що не забуває прививати своїм артистам любов до прекрасного – української мови

Ми завжди вірили в життєздатність проекту MamaRika. Черговий трек Я полум’я поповнює нашу ротацію. «Це трек, яким ми пролонгуємо літо. Не хочеться холоду, не хочеться діставати з шаф теплий одяг, а продовжувати пірнати в “оксамитовий сезон”. Маю надію, що послухавши цю пісню, літній вайб вас ще довго не залишить, як і мене» – говорить MamaRika

І на останок крута та іронічна Jerry Heil з новим треком Вільна Каса. До речі, ще тепленький свіжий кліп. Йом трішки більше доби. А свій трек Яна Шемаєва (справжнє ім’я) коментує так:

«У трек я вклала декілька основних месседжів. По-перше, іронічне ставлення до побуту, адже не існує нічого серйозного, тож єдиний правильний варіант дій в разі виникнення проблемної ситуації – висміяти її. По-друге, «люби мене дрищем і люби жиробасом» — прохання дівчини, головної героїні тексту, до хлопця побачити за зовнішньою оболонкою її душу, а не оцінювати «по обгортці».