Чернівцям 610 – вигравай 610 гривень!

  1. Слухай уважно ефір з 8 до 19 у будні.
  2. Увімкни запис на камері смартфона.
  3. Зніми себе, як підспівуєш разом з ведучими на відео.
  4. Відправляй нам на Вайбер 050 103 103 2

 

Перший фінал і оголошення трьох щасливчиків 28.09 о 15 год.

Другий фінал і оголошення трьох щасливчиків 5.10 о 15 год.

ВАЖЛИВО:

Для отримання Подарунку (гонорару) учасник зобов’язаний звернутися до організатора і надати всі дані, необхідні для передачі йому виграшу: (паспорт, довідка про ідентифікаційний номер, копія виписки з банку про реквізити для перерахування суми виграшу).

ДЕТАЛЬНІ УМОВИ АКЦІЇ

1.Організатором акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Станція».
2. Акція триває з 24.09.2018 по 05.10.2018 включно.

  1. Подарунки:

3.1. Шість гонорарів (далі Подарунок) по 610 гривень на банківський рахунок учасника.
3.2. Одна особа може брати участь в акції необмежену кількість разів але виграти тільки один раз.
3.3. Для отримання Подарунку Учасник зобов’язаний звернутися до Організатора і надати всі дані, необхідні для передачі йому призів: (паспорт, довідка про ідентифікаційний номер, копія виписки з банку про реквізити для перерахування суми виграшу).
4. Учасники:
4.1. Учасниками акції можуть бути всі дієздатні громадяни України, які досягли вісімнадцятирічного віку, за винятком працівників та представників будь-якої юридичної чи фізичної особи, прямо або опосередковано залученої до проведення даної рекламної акції, а також членів їхніх сімей та родичів.
4.2. Для участі у розіграші Подарунку Учасник має здійснити наступні дії:
4.2.1. У період з 24.09.2018 – 5.10.2018 р. слухати уважно ефір з 8 ранку і до 19 вечора в і разом із ведучими в прямому ефірі записати коротке відео наспівуючи фразу акції «Чернівцям 610 люблю їх і слухаю Радіо 10» та надіслати на Viber Радіо 10 (050) 103 103 2.

5. Визначення Переможців:
5.1. Переможці будуть обиратися колективно ведучими на власний розсуд враховуючи креативність і старанність.

5.2. Розіграш Подарунків буде проводитися 28 вересня (3 гонорари) та 5 жовтня (три гонорари) орієнтовно о 15 годині.

5.3. Усі результати розіграшу подарунків остаточні і оскарженню не підлягають.
6. Права та Відповідальність Сторін:
6.1. Організатор здійснює контроль за проведенням акції та дотриманням цих Умов

6.2. Учасник Акції зобов’язаний дотримуватись цих Правил.

6.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі подарунків, якщо переможець не відповідає вимогам та не дотримується умов участі в Акції, встановлених цими Правилами.

6.4. Учасник Акції має право отримувати інформацію про акцію у відповідності до цих Правил та отримати виграні призи в разі визнання Учасника переможцем Акції.

6.5. Беручи участь в Акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов’язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання подарунків. Під отриманням подарунків слід розуміти надання можливості придбати подарунок за одну гривню.
6.6. Своєю участю в розіграші (акції) всі Учасники погоджуються на проведення фото- і відеозйомки за їхньою участю і на безкоштовне використання Організатором їхніх прізвищ, імен, інших особистих даних, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, у тому числі з рекламною метою. Всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції та занесені до бази даних, можуть у подальшому бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. При цьому, усі авторські права на такі інтерв’ю та матеріали повністю належать Організатору.
6.7. Переможець акції має право відмовитися від отримання подарунків.

7.Контактна та інша додаткова Інформація за тел. 050-103-103-2 у будні з 9:00 до 18:00. Вартість згідно тарифу вашого оператора