Детальні умови участі в акції «Карпати кличуть!»

Організатор акції «Карпати кличуть»: ТОВ ТРК «Станція» позивні «Радіо 10»

Партнер акції: Магазин туристичного спорядження «Горгани»

Термін акції: з 16 по 27 грудня 2019 року.

  1. Призи:

4.1. Головні призи фіналу: 1. місце – пуховик TURBAT, 2. місце – термобілизна, 3. місце – теплий фліс.

4.2. Одна особа може стати Учасником Гри лише один раз.
4.4 Для отримання Головного Призу Учасник зобов’язаний негайно вийти на зв’язок з Організатором.
4.5 Головний Приз буде розіграний 27 грудня, серед учасників Гри.

5. Учасники:

5.1. Учасниками акції можуть бути всі дієздатні громадяни України, які досягли вісімнадцятирічного віку, за винятком працівників та представників будь-якої юридичної особи, прямо або опосередковано залученої до проведення даної рекламної акції, а також членів їхніх сімей та родичів.

5.2. Для участі у Грі «Карпати кличуть» та розіграші Призів Учасник має здійснити наступні дії: у період з дії акції уважно слухати ефір Радіо 10, надіслати заявку нам на Вайбер, підняти слухавку з номера студії та відгадати значення слова гуцульського діалекту – вікових мешканців Карпат.

viber 050 103 103 2.

(час гри 9:10, 12:10, 18:10)

  1. Визначення Переможців:
    6.1. Переможці, які отримають Головні Призи, будуть визначені шляхом розіграшу через рандомайзер.

6.3. Усі результати розіграшу Призів остаточні і оскарженню не підлягають.
7. Права та Відповідальність Сторін:

7.1. Організатор здійснює контроль за проведенням акції та дотриманням цих Умов.
7.2. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Призів та Заохочувальних Призів, якщо Переможець не відповідає вимогам та не дотримується умов участі в Акції, встановлених цими Правилами.
7.3. Учасник Акції зобов’язаний дотримуватись цих Правил акції.
7.4. Учасник Акції має право отримувати інформацію про акцію у відповідності до цих Правил; вимагати видачі Призу в разі визнання Учасника Переможцем гри та Акції.
7.5. Беручи участь в Акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов’язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання Призів. А також усвідомлюють необхідність наявності документів необхідних для перетину кордону з Румунією:
7.6. Своєю участю в акції всі Учасники погоджуються на проведення фото- чи відеозйомки за їхньою участю і на безкоштовне використання Організатором їхніх прізвищ, імен, інших особистих даних, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, на офіційному сайті організатора і партнерів акції, у тому числі з рекламною метою. Всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції та занесені до бази даних, можуть у подальшому бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. При цьому, усі авторські права на такі інтерв’ю та матеріали повністю належать Організатору.
7.7. Переможець акції має право відмовитися від отримання Призу. Заміна Призу грошовим еквівалентом не допускається.
8. Контактна та інша додаткова Інформація:
Для уточнення будь-якого з пунктів цих правил Учасник може звернутися за телефонами

050 103 103 2 або 58 10 32.