Детальні умови участі в акції «Ловим КРаків»

Організатор акції «Ловим КРаків»: ТОВ ТРК «Станція» позивні «Радіо 10»
Партнер акції: мережа «Презентвіль»
Термін акції: з 3 по 28 грудня 2018 року.
4. Призи:
4.1. Призи в рамках Гри в ефірі: святкове горнятко Презентвіль
4.1.1Головний приз фіналу подорож до Кракова (Польща) від Презентвіль (з 5 січня http://www.algol.com.ua/tours/?tour=1220&lang=448).
4.2. Одна особа може стати Учасником Гри лише один раз.
4.3 Приз отримає кожен Учасник, що переміг у Грі.
4.4 Для отримання Головного Призу Учасник зобов’язаний негайно вийти на зв’язок з Організатором.
4.5 Головний Приз (подорож до Кракова на двох осіб) буде розіграний 28 грудня, серед переможців Гри та Учасників акції, що здійснили покупку на суму від 500 гривень.

5. Учасники:
5.1. Учасниками акції можуть бути всі дієздатні громадяни України, які досягли вісімнадцятирічного віку, за винятком працівників та представників будь-якої юридичної особи, прямо або опосередковано залученої до проведення даної рекламної акції, а також членів їхніх сімей та родичів.
5.2. Для участі у Грі «Ловим Краків» та розіграші Призів Учасник має здійснити наступні дії: у період з 3 по 27 грудня 2018 слухати уважно ефір Радіо 10 (103,2фм) та швиденько дзвонити в ефір після спеціального сигналу в ефірі (СВИСТ) та додзвонитися першим на один із двох телефонів (тел. 58 10 32 або 050 103 103 2)
5.3 Учасниками акції «Ловим Краків» можуть стати також усі покупці, що здійснили покупку з 3 по 27 грудня в магазинах «Презентвіль» (Пр-т Незалежності, 127 та Братів Руснаків 14) на суму від 500 гривень та заповнили анкету учасника.

6. Визначення Переможців:
6.1. Переможець, який отримає Головний Приз, буде визначений шляхом розіграшу через лототрон 28 грудня о 9:10
6.3. Усі результати розіграшу Призів остаточні і оскарженню не підлягають.
7. Права та Відповідальність Сторін:
7.1. Організатор здійснює контроль за проведенням акції та дотриманням цих Умов.
7.2. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Призів та Заохочувальних Призів, якщо Переможець не відповідає вимогам та не дотримується умов участі в Акції, встановлених цими Правилами.
7.3. Учасник Акції зобов’язаний дотримуватись цих Правил акції.
7.4. Учасник Акції має право отримувати інформацію про акцію у відповідності до цих Правил; вимагати видачі Призу в разі визнання Учасника Переможцем гри та Акції.
7.5. Беручи участь в Акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов’язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання Призів. А також усвідомлюють необхідність наявності документів: http://www.algol.com.ua/tours/?tour=1220&lang=448
7.6. Своєю участю в акції всі Учасники погоджуються на проведення фото- чи відеозйомки за їхньою участю і на безкоштовне використання Організатором їхніх прізвищ, імен, інших особистих даних, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, на офіційному сайті організатора і партнерів акції, у тому числі з рекламною метою. Всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції та занесені до бази даних, можуть у подальшому бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. При цьому, усі авторські права на такі інтерв’ю та матеріали повністю належать Організатору.
7.7. Переможець акції має право відмовитися від отримання Призу. Заміна Призу грошовим еквівалентом не допускається.
8. Контактна та інша додаткова Інформація:
Для уточнення будь-якого з пунктів цих правил Учасник може звернутися за телефонами
050 103 103 2 або 58 10 32.