Детальні умови участі в акції “Суші замість хрюші”

 1. Організатор акції (надалі Вікторини) «Суші замість хрюші»: ТОВ ТРК «СТАНЦІЯ» «Радіо 10»
 2. Партнер акції: служба доставки суші http://origami.cv.ua/
 3. Термін акції: з 3 по 28 грудня 2018 року.
 4. Призи:

4.1. Заохочувальні Призи в рамках Вікторини «Суші замість хрюші» в ефірі: «подарунковий сертифікат на 100 гривень»

4.1.1Головний приз «Річний запас суші» (12 порцій) у фіналі.

4.2. Одна особа може стати учасником лише один раз.

4.3 Заохочувальний приз отримає кожен Учасник, що переміг у Вікторині.
4.4 Для отримання Призу Учасник зобов’язаний вийти на звязок з Організатором не пізніше ніж за тиждень після закінчення акції у зазначений Організатором час та пред’явити паспорт України ( час узгоджується телефоном).
4.5 Головний Приз («Річний запас суші» (12 порцій на вибір)) буде розіграно 28 грудня серед переможців Вікторини.

5. Учасники:

5.1. Учасниками акції можуть бути всі дієздатні громадяни України, які досягли вісімнадцятирічного віку, за винятком працівників та представників будь-якої юридичної особи, прямо або опосередковано залученої до проведення даної рекламної акції, а також членів їхніх сімей та родичів.

5.2. Для участі у Вікторині «Суші замість хрюші» та розіграші Призів Учасник має здійснити наступні дії: у період з 3 по 27 грудня 2018 слухати уважно ефір Радіо 10 (103,2фм), за сигналом ведучих дати відповідь на запитання відповівши на Viber 050 103 103 2 , якщо відповідь виявиться виграшною*, то він отримає сертифікат на 100 гривень на суші від партнера акції. Одночасно з тим потратляє до числа фіналістів і боротиметься за Головний Приз.

*виграшне повідомлення кожного разу буде різним на розсуд ведучих і буде озвучене в ефірі перед стартом прийому відповідей (тобто 3, 5 чи 8 за ліком)

5.3. Орієнтовний час Вікторини в ефірі 8:10, 13:10 та 18:10 (п’ятниця 16:10)

 1. Визначення Переможців:
  6.1. Переможця, яки отримає Головний Приз Вікторини, буде визначено шляхом інтернет програми random.org 28 грудня о 13:10

6.3. Усі результати розіграшу Призів остаточні і оскарженню не підлягають.

 1. Права та Відповідальність Сторін:

7.1. Організатор здійснює контроль за проведенням акції та дотриманням цих Умов.
7.2. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Призів та Заохочувальних Призів, якщо Переможець не відповідає вимогам та не дотримується умов участі в Акції, встановлених цими Правилами.
7.3. Учасник Акції зобов’язаний дотримуватись цих Правил акції.
7.4. Учасник Акції має право отримувати інформацію про акцію у відповідності до цих Правил; вимагати видачі Призу в разі визнання Учасника Переможцем акції.
7.5. Беручи участь в Акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов’язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання Призів.
7.6. Своєю участю в акції всі Учасники погоджуються на проведення фото- чи відеозйомки за їхньою участю і на безкоштовне використання Організатором їхніх прізвищ, імен, інших особистих даних, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, на офіційному сайті організатора і партнерів акції, у тому числі з рекламною метою. Всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції та занесені до бази даних, можуть у подальшому бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. При цьому, усі авторські права на такі інтерв’ю та матеріали повністю належать Організатору.
7.7. Переможець акції має право відмовитися від отримання Призу. Заміна Призу грошовим еквівалентом не допускається.

7.8 Переможець акції має право одразу замовити всі 12 порцій суші (доставка безкоштовна), або ж розтермінувати порційно замовлення протягом року (доставка безкоштовна відсутня). Контакти на сайті http://origami.cv.ua/

 1. Контактна та інша додаткова Інформація:
  Для уточнення будь-якого з пунктів цих правил Учасник може звернутися за телефонами 050 103 103 2 або 58 10 32.