#Нематрацники

Умови участі в акції «НЕматрацники»

1. Організатор акції (надалі Вікторини та окремо Фотоконкурсу) «НЕматрацники»: ТОВ ТРК «СТАНЦІЯ» «Радіо 10»
2. Партнер акції: магазин Горгани (Чернівці, проспект Незалежності, 82)
3. Термін акції: з 7 травня по 1 червня 2018 року.
4. Призи:
4.1. Призи в рамках Вікторини «Нематрацники» в ефірі:
За перше місце: спальний мішок, за друге: штани та футболка Turbat, третє місце каремат від Радіо 10.
4.1.1 Заохочувальні призи в рамках Вікторини: грошові сертифікати на 100 гривень кожному за участь для придбання товарів у магазині Горгани.
4.2. Призи в рамках Фотоконкурсу «Нематрацники»:
За перше місце: Поїздка на двох зі спільнотою GorganyBus в найцікавіший куточок нашої країни, за друге місце лляна сорочка та штани Turbat, третє місце: каремат від Радіо 10.
4.2.1 Заохочувальні призи в рамках Фотоконкурсу: сертифікат на 100 гривень для придбання товарів у магазині Горгани кожному, хто надіслав фото.
4.3. Одна особа може стати переможцем лише 1 раз і виграти лише 1 приз*.
*Окрім випадку, якщо Учасника буде визнано переможцем і у Вікторині і у Фотоконкурсі.
4.4 Заохочувальний приз отримає кожен Учасник, що виконав умови участі у Фотоконкурсі чи/та Вікторини.

4.4 Для отримання Призу Учасник зобов’язаний вийти на звязок з Організатором не пізніше ніж за тиждень після закінчення акції у зазначений Організатором час та пред’явити паспорт України ( час узгоджується телефоном).
4.5 Призи будуть розіграні 1 червня окремо серед учасників Фотоконкурсу та Вікторини.

5. Учасники:
5.1. Учасниками акції можуть бути всі дієздатні громадяни України, які досягли вісімнадцятирічного віку, за винятком працівників та представників будь-якої юридичної особи, прямо або опосередковано залученої до проведення даної рекламної акції, а також членів їхніх сімей та родичів.
5.2. Для участі у Вікторині #Нематрацники та розіграші Призів Учасник має здійснити наступні дії: у період з 7 травня по 31 травня 2018. Додзвонитися в ефір Радіо 10 (103,2фм) за сигналом ведучих та виконати умови вікторини.

5.3. Для участі у Фотоконкурсі та розіграші Призів Учасник має здійснити наступні дії: у період з 7 травня по 31 травня 2018 року надіслати своє фото, що відповідає умовам акції, на електронну адресу: foto@fm.cv.ua або на Вайбер 050 103 103 2. Необхідно правильно вказати свої контактні дані та додати опис фото (прізвище та ім’я, місце проживання, контактний телефон та вказати, хто зображений на фото). Після аналізу відповідності фото буде розміщене на сторінках Радіо 10у соціальних мережах фейсбук та інстаграм. (див пункт 5.4).
5.4 Вимоги до фото:
До участі в акції приймаються фото розміру більше 840×564 мегапікселів.
Фото мають відповідати темі акції – «Нематрацники» (фото активного відпочинку ). Не допускаються до участі в акції декілька однакових фото.
Учасники фотоконкурсу гарантують, що вони є авторами фотографій і володіють авторськими правами на фото, яке було додано для участі в конкурсі. Фотографії учасників конкурсу, які не виконали даних вимог можуть бути видалені і не будуть приймати участь в розіграші призів. Також будуть видалені фото, які містять скалічені частини тіла, сцени з кров’ю, порнографію, різні види насильства та іншу інформацію подібного роду, що може спричинити гостру негативну реакцію у користувачів.
5.5. Фотоконкурс та Вікторина діють паралельно і дозволяють брати участь в обох за умови виконання всіх умов.

6. Визначення Переможців:
6.1. Переможці, які отримають Призи Вікторини, будуть визначені 1 червня шляхом інтернет програми random.org
6.2. Переможці, які отримають Призи Фотоконкурсу, будуть визначені 1 червня шляхом індивідуального вибору журі у складі ведучих «Радіо 10» та представників партнера акції.
6.3. Усі результати розіграшу Призів остаточні і оскарженню не підлягають.

7. Права та Відповідальність Сторін:
7.1. Організатор здійснює контроль за проведенням акції та дотриманням цих Умов.
7.2. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Призів та Заохочувальних Призів, якщо Переможець не відповідає вимогам та не дотримується умов участі в Акції, встановлених цими Правилами.
7.3. Учасник Акції зобов’язаний дотримуватись цих Правил акції.
7.4. Учасник Акції має право отримувати інформацію про акцію у відповідності до цих Правил; вимагати видачі Призу в разі визнання Учасника Переможцем акції.
7.5. Беручи участь в Акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов’язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання Призів.
7.6. Своєю участю в акції всі Учасники погоджуються на проведення фото- чи відеозйомки за їхньою участю і на безкоштовне використання Організатором їхніх прізвищ, імен, інших особистих даних, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, на офіційному сайті організатора і партнерів акції, у тому числі з рекламною метою. Всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції та занесені до бази даних, можуть у подальшому бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. При цьому, усі авторські права на такі інтерв’ю та матеріали повністю належать Організатору.
7.7. Переможець акції має право відмовитися від отримання Призу. Заміна Призу грошовим еквівалентом не допускається.

8. Контактна та інша додаткова Інформація:
Для уточнення будь-якого з пунктів цих правил Учасник може звернутися за телефонами 050 103 103 2 або 58 10 32.