Парно вікторина

  1. Організатор акції «Парно вікторина»: ТОВ ТРК «Станція» позивні «Радіо 10»

2. Термін акції: з 04 по 14 лютого 2020 року.

3. Призи:

3.1. Головні призи вікторини: Кожній парі учасників по два каремата від Радіо 10.

3.2. Одна пара може стати Учасником Вікторини лише один раз.
3.3 Для отримання Призу Учасники зобов’язані вийти на зв’язок з Організатором.
4. Учасники:

4.1. Учасниками акції можуть бути всі дієздатні громадяни України, які досягли вісімнадцятирічного віку, за винятком працівників та представників будь-якої юридичної особи, прямо або опосередковано залученої до проведення даної рекламної акції, а також членів їхніх сімей та родичів.

4.2. Для участі у Вікторині «Парно вікторина» та розіграші Призів Учасники мають здійснити наступні дії: у період дії акції уважно слухати ефір Радіо 10, надіслати заявку нам на Вайбер, підняти слухавку з номера студії та  дати відповіді на запитання ведучих.

viber 050 103 103 2.

(час гри з 7 ранку до 19 вечора

5.Визначення Переможців:
5.1. Переможці, які отримають Призи, будуть визначені миттєво за результатами вікторини.

5.2. Усі результати розіграшу Призів остаточні і оскарженню не підлягають.
6. Права та Відповідальність Сторін:

6.1. Організатор здійснює контроль за проведенням акції та дотриманням цих Умов.
6.2. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Призів та Заохочувальних Призів, якщо Переможець не відповідає вимогам та не дотримується умов участі в Акції, встановлених цими Правилами.
6.3. Учасник Акції зобов’язаний дотримуватись цих Правил акції.
6.4. Учасник Акції має право отримувати інформацію про акцію у відповідності до цих Правил; вимагати видачі Призу в разі визнання Учасника Переможцем гри та Акції.
6.5. Беручи участь в Акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов’язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання Призів. А також усвідомлюють необхідність наявності документів необхідних для перетину кордону з Румунією:
6.6. Своєю участю в акції всі Учасники погоджуються на проведення фото- чи відеозйомки за їхньою участю і на безкоштовне використання Організатором їхніх прізвищ, імен, інших особистих даних, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, на офіційному сайті організатора і партнерів акції, у тому числі з рекламною метою. Всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції та занесені до бази даних, можуть у подальшому бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. При цьому, усі авторські права на такі інтерв’ю та матеріали повністю належать Організатору.
6.7. Переможець акції має право відмовитися від отримання Призу. Заміна Призу грошовим еквівалентом не допускається.
7. Контактна та інша додаткова Інформація:
Для уточнення будь-якого з пунктів цих правил Учасник може звернутися за телефонами

050 103 103 2 або 58 10 32.