Правила акції «Світле Темне Живе» на Радіо 10

1. Організатором акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Станція» та ТМ «Опілля»

Акція триває з 05.06.2017 по 23.06.2017 включно*.

*22 червня у День вшанування пам’яті жертв війни в Україні вікторина не проводитиметься

2. Подарунки:

2.1. Подарунками являються фірмові сувеніри «Радіо 10» та продукція ТМ «Опілля»

2.2. Одна особа може брати участь в акції обмежену кількість разів і виграти призи лишень один раз (мається на увазі і приз вікторини та фіналу) .
2.3. Для отримання подарунку Учасник зобов’язаний звернутися до Організатора і надати всі дані, необхідні для передачі йому призів: (паспорт).
3. Учасники:
3.1. Учасниками акції можуть бути всі дієздатні громадяни України, які досягли вісімнадцятирічного віку, за винятком працівників та представників будь-якої юридичної чи фізичної особи, прямо або опосередковано залученої до проведення даної рекламної акції, а також членів їхніх сімей та родичів.
3.2. Для участі у розіграші Подарунків Учасник має здійснити наступні дії:
3.2.1. У період 5.06.2017 – 23.06.2017 р. слухати уважно «Радіо 10» на 103,2 ФМ.
3.2.2. Почувши заклик зіграти у вікторину «Світле Темне Живе» додзвонитися першим в студію за номерами (58 10 32 або 050 103 103 2). Приблизний час після 9, 14, 17 годин.

4. Визначення Переможців:
4.1. Переможцем вікторини вважається кожен, хто додзвонився в прямий ефір та спробував свої сили у вікторині набравши будь-яку кількість балів.

4.2. За результатами тижневої гри (з понеділка до п’ятниці) буде проводитись фінальний розіграш серед 10ти учасників із найбільшою кількістю балів шляхом програми random.org, де і визначиться власник ящика продукції ТМ «Опілля». (Фінал після 17 год.)

4.3. Усі результати розіграшу подарунків остаточні і оскарженню не підлягають.

5. Права та Відповідальність Сторін:
5.1. Організатор здійснює контроль за проведенням акції та дотриманням цих Умов

5.2. Учасник Акції зобов’язаний дотримуватись цих Правил.

5.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі подарунків, якщо переможець не відповідає вимогам та не дотримується умов участі в Акції, встановлених цими Правилами.

5.4. Учасник Акції має право отримувати інформацію про акцію у відповідності до цих Правил та отримати виграні призи в разі визнання Учасника переможцем Акції.

5.5. Беручи участь в Акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов’язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання виграшу. Під отриманням подарунків слід розуміти надання можливості придбати подарунок за одну гривню.
5.6. Своєю участю в розіграші (акції) всі Учасники погоджуються на проведення фото- і відеозйомки за їхньою участю і на безкоштовне використання Організатором їхніх прізвищ, імен, інших особистих даних, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, у тому числі з рекламною метою. Всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції та занесені до бази даних, можуть у подальшому бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. При цьому, усі авторські права на такі інтерв’ю та матеріали повністю належать Організатору.
5.7. Переможець акції має право відмовитися від отримання подарунків.

6. Контактна та інша додаткова інформація за тел. 050-103-103-2 у будні з 9:00 до 18:00