«Спортивний інтерес»

  1. Організатор акції «Спорти»: ТОВ ТРК «Станція» позивні «Радіо 10»

2. Партнер акції:   «Лідер Спорт Фемілі»

3. Термін акції: з 9 по 27 вересня 2019 року.

  1. Призи:

4.1. Призи в рамках Гри (вікторини) в ефірі: Гостьовий абонемент.

4.1.1Головний приз фіналу  Преміум абонемент (для чоловіка, для жінки і дитячий абонемент)

4.2. Одна особа може стати Учасником Гри лише один раз.

4.3 Приз отримає кожен Учасник, що переміг у Грі.
4.4 Для отримання Головного Призу Учасник зобов’язаний негайно вийти на зв’язок з Організатором.
4.5 Головний Приз буде розіграний 27 вересня, серед переможців Гри.

5. Учасники:

5.1. Учасниками акції можуть бути всі дієздатні громадяни України, які досягли вісімнадцятирічного віку, за винятком працівників та представників будь-якої юридичної особи, прямо або опосередковано залученої до проведення даної рекламної акції, а також членів їхніх сімей та родичів.

5.2. Для участі у Грі «Спортивний інтерес» та розіграші Призів Учасник має здійснити наступні дії: у період з 9 по 27 вересня 2019 року слухати уважно ефір Радіо 10 та швиденько дзвонити в ефір після сигналу ведучими в ефірі та додзвонитися першим на один із двох телефонів (тел. 58 10 32 або 050 103 103 2) Час вікторин 8:10, 13:10, 18:10
6. Визначення Переможців:
6.1. Переможець, який отримає Головний Приз, буде визначений шляхом розіграшу через програму рандомайзер 27 вересня о 18:10

6.3. Усі результати розіграшу Призів остаточні і оскарженню не підлягають.
7. Права та Відповідальність Сторін:

7.1. Організатор здійснює контроль за проведенням акції та дотриманням цих Умов.
7.2. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Призів , якщо Переможець не відповідає вимогам та не дотримується умов участі в Акції, встановлених цими Правилами.
7.3. Учасник Акції зобов’язаний дотримуватись цих Правил акції.
7.4. Учасник Акції має право отримувати інформацію про акцію у відповідності до цих Правил; вимагати видачі Призу в разі визнання Учасника Переможцем гри та Акції.
7.5. Беручи участь в Акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов’язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання Призів.
7.6. Своєю участю в акції всі Учасники погоджуються на проведення фото- чи відеозйомки за їхньою участю і на безкоштовне використання Організатором їхніх прізвищ, імен, інших особистих даних, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, на офіційному сайті організатора і партнерів акції, у тому числі з рекламною метою. Всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції та занесені до бази даних, можуть у подальшому бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. При цьому, усі авторські права на такі інтерв’ю та матеріали повністю належать Організатору.
7.7. Переможець акції має право відмовитися від отримання Призу. Заміна Призу грошовим еквівалентом не допускається.
8. Контактна та інша додаткова Інформація:
Для уточнення будь-якого з пунктів цих правил Учасник може звернутися за телефонами

050 103 103 2 або 58 10 32.