«В одній зв’язці»

1.Організатором акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Станція» спільно з «Горгани»
2. Акція триває з 3.06.2019 по 27.06.2019 включно.

  1. Подарунки:

3.1. Намет за 1 місце, спальник за 2 місце, килимок (каремат) за 3 місце.

3.2. В якості проміжних подарунків  еко-сумки від Радіо 10 та знижка 10% від магазину Горгани.
3.3. Кількість головних подарунків 3 шт. Проміжних 30.
3.4. Одна пара може брати участь в акції обмежену кількість разів і виграти лише по одному подарунку.
3.5. Для отримання проміжного подарунку та головного подарунку Учасники зобов’язаний звернутися до Організатора і надати всі дані, необхідні для передачі йому призів: (паспорт).
4. Учасники:
4.1. Учасниками акції можуть бути всі дієздатні громадяни України, які досягли вісімнадцятирічного віку, за винятком працівників та представників будь-якої юридичної чи фізичної особи, прямо або опосередковано залученої до проведення даної рекламної акції, а також членів їхніх сімей та родичів.
4.2. Для участі у розіграші Подарунків Учасник має здійснити наступні дії:
4.2.1. У період 3.06.2019 – 27.06.2019 р. за сигналом ведучого надіслати заявку на Вайбер на +38050 103 103 2 з контактним телефоном свого напарника (з яким в одній зв’язці відповідатиме на питання вікторини). Або це буди випадкова людина зі списку заяв.

4.2.2 В прямому ефірі обом Учасникам буде задано почергово по 2 запитання (загалом 4). В разі, якщо обидва Учасника відповідають на всі питання вірно, то вони отримують проміжні подарунки та потрапляюь у фінал. У разі, якщо хоч одна відповідь буде невірною, то вони також потрапляють до фіналу, але «зриваються» з розіграшу проміжних подарунків (не отримують еко-сумки).

5. Визначення Переможців:
5.1. Переможці у фіналі будуть йти в загальному списку окремо від своєї пари і обиратися за допомогою випадкового вибору через лототрон в новому магазині Gorgany з онлайн трансляцією на https://www.facebook.com/radio10.ua/. (Тобто участь у фіналі не гарантує автоматичну перемогу обох) об 11 годині.

5.2. Розіграш проміжного подарунку проходитиме по буднях, тричі на день о 9-10, 13-10, 18-10 в прямому ефірі Радіо 10 103,2 FM з 3.06.2019 по 27.06.2019 р. (крім 17.06)
5.4. Усі результати розіграшу подарунків остаточні і оскарженню не підлягають.
6. Права та Відповідальність Сторін:
6.1. Організатор здійснює контроль за проведенням акції та дотриманням цих Умов

6.2. Учасник Акції зобов’язаний дотримуватись цих Правил.

6.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі подарунків, якщо переможець не відповідає вимогам та не дотримується умов участі в Акції, встановлених цими Правилами.

6.4. Учасник Акції має право отримувати інформацію про акцію у відповідності до цих Правил та отримати виграні призи в разі визнання Учасника переможцем Акції.

6.5. Беручи участь в Акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов’язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання подарунків. Під отриманням подарунків слід розуміти надання можливості придбати подарунок за одну гривню.
6.6. Своєю участю в розіграші (акції) всі Учасники погоджуються на проведення фото- і відеозйомки за їхньою участю і на безкоштовне використання Організатором їхніх прізвищ, імен, інших особистих даних, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, у тому числі з рекламною метою. Всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції та занесені до бази даних, можуть у подальшому бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. При цьому, усі авторські права на такі інтерв’ю та матеріали повністю належать Організатору.
6.7. Переможець акції має право відмовитися від отримання подарунків.

6.8. Заміна Призу грошовим еквівалентом не допускається.
7. Контактна та інша додаткова Інформація за тел. 050-103-103-2 у будні з 9:00 до 18:00.