fbpx

ЙойШоу: Чоловіча гідність – барометр здоров’я?

Я стільки встигла вам розповісти про жіноче здоров’я, що вже було гріх не поговорити і про чоловіче. Звісно, наші мужні не рвуться до лікаря і доходять до нього, коли вже припекло. У старшому віці, переважно, – це вікові проблеми, а у молодому – інфекції. От скільки б ми не говорили про контрацепцію – усе одно повз вуха!

Але повернемось до теми чоловічої гідності. Андрологи кажуть, що пеніс – барометр, що показує загальний стан здоров’я чоловіка. І між тим, що позавчора кольнуло серце, а сьогодні «не встав» у відповідальний момент, є чіткий зв’язок. Ну, що? Пробіжимося по найпоширеніших чоловічих проблемах?

Імпотенція. Якщо це не одноразовий промах, то звісно є привід для хвилювання. Варто звернутися до лікаря і з’ясувати причину. А після вже пройти курс лікування. Щодо БАДів у цій ситуації, то звісно ж може спрацювати ефект плацебо, та й препарат може бути сам по собі гарним (лиш не факт, що ви натрапите на гарну продукцію, яка буде справді дієвою – усілякого дрантя вистачає).

Погана ерекція. А ти знаєш, що причини цієї проблеми можуть бути пов’язані з підвищеним тиском, атеросклерозом, цукровим діабетом, палінням, гормональним дисбалансом? Як би не звучало банально: усунувши причину – відновите і чоловіче здоров’я.

Сюди ж варто додати і психологічний фактор. Але цей аспект ми детально розглядати не будемо, адже подібній тематиці ми вже присвячували програму.

«Передчасний фініш». З цією проблемою стикався один з трьох чоловіків в будь-якому віці, якщо вірити статистиці. Передчасна еякуляція може бути як довічна (відбувається майже завжди, починаючи з перших сексуальних контактів), так і набута. А може у чоловіка просто надто чутливий «маленький друг»? А може знервується? А може… На усі ці «може» фарміндустрія підготувала багато засобів, зокрема різні гелі та мазі, які «притуплюють» реакцію.

Хочу ще зачепити тему обрізання. Виявляється – це не просто данина релігії. Процедура дуже навіть корисна: знижує ризик деяких інфекційних ускладнень в дитячому віці, зменшує ймовірність зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом, знижує ризик розвитку раку статевого члена у дорослих чоловіків. Партнерки обрізаних чоловіків рідше хворіють на рак шийки матки, молочницею, у них нижчий ризик запальних процесів. Крім того, процедура усуває проблему передчасної еякуляції.

Але не варто забувати про те, що обрізання – хірургічна процедура. Тому варто довіряти її проведення фахівцям та налаштуватися на те, що потрібно буде дати «другу» час на загоєння.

Наприкінці цього спітчу, скажу так: хлопці будьте здорові та тіште нас гарним сексом! Окрема подяка моєму гостю професору-урологу Валерію Івановичу Зайцеву. Особливо за його позицію щодо сексу і чоловічої природи: він теж за гармонійність процесу, коли почуття у парі посилюють саму фізіологію!