fbpx

ЙойШоу — Помасажуй мені… не спинку!

Рідко розповідаю про саму підготовку до ефіру, але тут варто про це згадати. По-перше, професійні масажисти на відріз відмовлялися говорити на цю тему (принаймні ті, до кого я зверталася). По-друге – у гуглі запит «еротичний масаж Чернівці» видавав переважно об’яви інтимного характеру. У мене вже почали закрадатися думки: куди я влізла? Що ж таке цей «еротичний масаж» і де межа «культурності» – про це ми говорили у ефірі з Сергей Ахременко.

У багатьох містах є салони, де  серед переліку масажів є і еротичний (інтим сюди не входить). Задача майстра розслабити клієнта та перетворити усе його тіло на суцільну ерогенну зону.

Є і заклади, де подібні процедури проводяться оголеними жінками. От деякі з видів массажу, які там пропонують:

– пінний водний масаж, який здійснюється шляхом тертя тіл в басейні, ванній або джакузі наповненою піною;

– тантричний масаж, який передбачає ласки статевих органів і ерогенних зон (сексуальний акт сюди не входить);

– тайський масаж, заснований на розслабленні всього організму, і виконуватися може теж будь-якою частиною тіла.

– масаж в душовій, що реалізується шляхом тертя сідниць і грудей об намащене гелем тіло;

– японський масаж, в якому дозволено дотик до губ і язика, а також легкі укуси.

– боді-масаж, коли намащена олією масажистка розминає тіло клієнта  практично не торкаючись його руками – тільки животом, грудьми, сідницями, або внутрішньою поверхнею стегон;

– масаж страпоном…

Ага, я теж не здогадувалась, що еротичний масаж настільки багатогранний. Тут є чому повчитися. Це підтвердив і Сергій. Він, звісно, любитель, але постійно вчиться чомусь новому.

Якщо хочете вдома потішити кохану людину, то починайте з загального масажу, підбираючись до головних «локацій». Такий масаж може стати чудовою прелюдією. До речі, щоб усе проходило гладко – запасіться масажним маселком. Не забудьте окрім традиційних ділянок по-масажувати готову і ніжки. На ступнях стільки є важливих точок!

А тепер на замітку жінкам: за статистикою 9 чоловіків з 10 мріють, щоб їм кохані зробили еротичний масаж!