ЙойШоу — Про секс на задньому подвір’ї

Чи то у мене склалося таке враження, чи з багатьох сексуальних тем анальний секс викликає у більшості легкий шок? Готуючись до чергового ефіру я зрозуміла, що саме на цю тему люди дуже бояться говорити. Це щось таке секретне, овіяне міфами! Тож давайте їх руйнувати!

Почну з того, що область ануса має безліч нервових закінчень, а отже – це яскраво виражена ерогенна зона. Її вміла стимуляція викликає приємні відчуття, як у чоловіків, так і у жінок. От зараз купа представників сильної статі почнуть обурюватися: «Мені? Стимулювати? Ні! Ні! Ні!». Натомість виробники сексуальних іграшок стверджують, що за останні п’ять років різко зріс попит на страпони. Поступово не тільки жінки, а й гетеросексуальні чоловіки відкривають для себе задоволення від анального сексу. І справді, це не погана стимуляція простати, але ваше тіло – ваше діло.

Щодо підготовки до анального сексу: ряд фахівців каже, що клізму робити не обов’язково. У прямій кишці дуже мало того самого «брудного», поки воно не приготувалося до «виходу у світ», а клізма вимиває корисні бактерії. Натомість, радять дотримуватися правил здорового харчування: побільше клітковини, кисломолочних продуктів і чистої води.

Навіть якщо ви займаєтесь сексом з постійним партнером – використовуйте презервативи! Чому? Під час незахищеного анального сексу можуть передаватися: СНІД, сифіліс, гепатит, гонорея, трихомоніаз та інші захворювання, що передаються статевим шляхом.

Вірогідність зараження ВІЛ при незахищеному анальному сексі значно вище, ніж при вагінальному! Крім цих пунктів, при частій, нерегулярній або неправильній практиці можна ще отримати ряд проблем. Ви ж не хочете поплатитись за задоволення походом до профільних лікарів?

Після «страшилок» перейдемо до приємніших речей. Ну, не просто ж так люди захоплюються «аналом»? Насправді, можна у його процесі відчути матковий оргазм! Все тому, що відбувається активне «тертя» стінки прямої кишки, а вона знаходиться по сусідству з маткою. «Сусідство» настільки тісне, що під час анального сексу може стимулюватися одразу декількох зон! До того ж, сексологи стверджують, що анальний секс може позбавити жінку від фригідності!

Для декогось анальний секс так і не приноситиме задоволення. Може це і не ваше… Та не спробуєте – не дізнаєтесь! Головне – робіть це з розумом!

P.S. НІКОЛИ не переходьте у тому самому презервативі після анального сексу до вагінального. А ще, запасіться лубрикантом!