ЙойШоу про БДСМ

 

Після перегляду фільму «50 відтінків сірого» багато хто відкрив для себе нове поняття – БДСМ. Хтось вважає, що це отримання задоволення від болю і нічого іншого. Та насправді – це ціла субкультура! Вона складається з безлічі напрямків: дисципліна і спанкінг (порка), зв’язування і фіксація (bondage), влада і підпорядкування (DS, Dominance & Submission), безстрокова ієрархічна «приналежність» (LS, lifestyle) та інші. Ці напрямки можуть як комбінуватися, так і існувати окремо. А сама абревіатура БДСМ розшифровується як «бондаж, дисципліна, садизм, мазохізм».

Якщо хтось зараз скаже «О, Боже! Це все занадто!», то раджу задуматись: а Вас час від часу не ляскали по попці? А може зв’язували руки чи зав’язували очі? Так, так – усе це елементи БДСМ.

Ні, я не закликаю Вас одягнути латексні/шкіряні обладунки та озброїтись кнутом/ різками/флоггером… Хоч експерименти в сексі – це хороша штука J

Чи був у мене подібний досвід? Ні. Та я знімалась у тематичній зйомці, коли мене зв’язали по техніці шибарі та підвісили під стелею. Було однозначно цікаво! Щоправда синці та сліди від мотузок тримались тиждень…Одним з ключових принципів БДСМ-відносин є безпека. Крім того, що всі нюанси процесу обумовлюються заздалегідь, існують ще певні стоп-слова, які потрібні для того, щоб припинити ту чи іншу дію з боку партнера. Навіть перед моєю фотосессією я пройшла цілий інструктаж!

Ну і ще парочка цікавинок про БДСМ… Деякі з них насправді здивували моїх гостей – @Natalya Ponomaryova та @Сергей Ахременко.

  • Любителі БДСМ більш відкриті люди. Вони не бояться експериментувати і мають авантюрний склад характеру.
  • 71% любителів БДСМ сміливо говорять про те, що вони хочуть отримати в ліжку, своєму партнеру.
  • Менше 10% жінок подобається домінувати, а 75% воліли б грати роль покірної рабині. Серед чоловіків 48% люблять домінувати і 33% не проти підкорятися.
  • Більшість людей свято вірять в те, що БДСМ – це завжди секс.
  • Нідерландські вчені з’ясували, що поціновувачі БДСМ є психологічно здоровими особистостями і не мають сексуальних патологій.
  • Міжнародна група вчених заявила про те, що власники кішок більш схильні до прояву садомазохізму і підпорядкування під час сексу. У більшості піддослідних виявлено токсоплазмоз – паразитарне захворювання. Паразит здатний спровокувати викид ендорфінів в ситуації, коли людина відчуває біль або ж страх. Тобто, ті ж відчуття, які найчастіше властиві БДСМ.
  • Дослідження Університету Північного Іллінойсу, показало, що успішна участь в садомазохістських сесіях збільшує почуття близькості в парі.
  • «Звичайні» відносини, що не мають ніяких елементів БДСМ, в співтоваристві прийнято називати «ванільними».
  • Згідно з опитуванням популярного сайту знайомств, 58% користувачів хотіли б спробувати БДСМ.

А Ви після усього прочитаного: хотіли б?