ЙойШоу — Про інтим за гроші

Для когось секс став справжньою роботою. Так, так, я про проституцію. Хтось мріє стати утриманкою/утриманцем… Чи норма це? Чи варто платити за інтим? Звісно думки у людей різняться. Однозначно «за» легалізацію «легкої поведінки» виступила моя співведуча Нина Шубравская. Та і я скоріше «за». Може таким чином ця галузь стане безпечнішою!? Давайте не забувати про те, що ескорт/проституція – це ризикована професія.

Серед моїх знайомих є багато тих жінок, що мріють стати утриманками. Вони хочуть забезпеченого життя, гарних подарунків… А платою за всі ці блага стане секс. Чи відрізняються ці панянки від тих, хто займається проституцією? Мабуть лиш кількістю партнерів… Хоч я не осуджую цей вибір. «Розкрутити» чоловіка, часом справжнє мистецтво!

Як не дивно, але більшає попит і на чоловічий ескорт… Різке зростання пов’язане з напруженим графіком у жінок. У них просто не залишається часу на відносини! Крім того, вчені вважають, що це пов’язано і з тим, що багато сучасних панянок прагнуть до незалежності не тільки в звичайному житті, але і в ліжку. Яким чином заробляти на життя – звісно ж справа особиста. А від мене, цікавий фактик: є пінгвіни, що займаються проституцією. От і живіть тепер з цим знанням.Ну, ок. Ще парочка цікавостей:

• Навіть в ті часи, коли становище жінок стало більш благополучним, проституція залишалася спокусливим способом заробітку для найбідніших верств населення. У Британії в XIX – початку XX століття досить широке поширення мала, так звана, “проституція домогосподарок”. Матері сімейств, чиї чоловіки, прості роботяги, не могли заробити достатньо, щоб прогодувати численне потомство, у важкі моменти з відома і згоди чоловіків могли кілька днів виходити на панель, щоб залатати діри в сімейному бюджеті.

• Чоловіки середнього класу – “цільова аудиторія” жриць кохання

• Секс-індустрія була однією з перших галузей, що активно освоїла інтернет-бізнес. На сьогодні послуги секс-працівниць можна замовити і навіть оплатити через інтернет практично у всіх країнах, де існує проституція. А там, де вона нелегальна, інтернет залишається головним рекламним майданчиком і однією з основних форм замовлення послуг.

• Більшість працівників секс індустрії – жінки – 77%. 17% – це представники чоловічої статі, а 6% ідентифікують себе, як представники секс меншин. Крім того, 66% тих, хто не відносить себе ні до чоловіків, ні до жінок, під час надання секс послуг грають роль жінки.

• Працівник ескорт-послуг Райан Джеймс розповів про несподіване прохання його клієнток – вони просять сніданок у ліжко…

• Вчені з Університету Лідс поцікавилися попереднім місцем роботи сьогоднішніх працівників секс індустрії. Неймовірно, але 70% опитаних працювали в сфері освіти, медицини та у благодійній сфері.