ЙойШоу — Про рольові ігри

Увійти у роль.

Саме про рольові ігри говорили ми у #ЙойШоу напередодні Нового року з @zadorasax. Тема звісно ж була обрана не випадково, адже саме на зимові свята стають актуальними переодягання. А хто нам заважає поєднати це з інтимними іграми!?

Як показали опитування майже чверть пар для розпалювання іскри у своїх стосунках починають гратися. Подейкують, це допомагає навіть уникати зрад. Поліпшення сексуального життя тягне за собою поліпшення відносин в цілому. Тож не дивно, що рольові секс-ігри є частиною психотерапії подружніх пар!

Найбільш поширені ігри включають в себе варіації на тему домінування і підпорядкування (БДСМ). Але є й інші сценарії: секс з незнайомцем, з повією, господиня квартири і сантехнік, учитель і учень, лікар/медсестра і пацієнт, казкові персонажі, начальник і підлеглий тощо. Микола, який напередодні ефіру побував у горах фантазував на тему саме гірських пригод, а от слухачка підказала цікавий варіант: офіціантка та відвідувач ресторану. Тут чоловіка і нагодують і пригорнуть… Взяла собі цей сценарій на замітку!

Сексологи відзначають, що зараз в Україні активно зростає інтерес до рольових ігор. Однією з найяскравіших фантазій психологи назвали прийом у лікаря. Близько 50% жінок заводяться від ідеї жорсткого сексу. Серед різновидів БДСМ-бажань українців “готичні сценарії”, навіяні історіями про  вампірів та за мотивами саги “Сутінки”.   Опитування також показало, що в більшості випадків фантазії українців так і залишаються нереалізованими. Ну, тут, хоч плач LА для тих, хто не відкладатиме свої фантазії на потім, експерти радять звернути увагу на наступне:

  • Продумайте заздалегідь костюми та аксесуари. Немає нічого гіршого, ніж під час гри нервово міркувати, чим замінити, наприклад, стетоскоп медсестри?
  • Ніколи не переодягайтеся один перед одним.
  • Вхід в гру починається не в момент її початку, а годин за вісім до цього. Наприклад, почніть тематичне смс-листування. І якщо процес входу в гру вже почався, ніяких «Купи хліба і сосисок»!
  • У гри має бути логічне завершення. Це ми про секс.
  • Кожен з вас дотримується ролі, не переступаючи межі: якщо одному з партнерів стає боляче або неприємно, все припиняється.
  • Якщо з вас відразу ж зірвали одяг, ви провалили гру!

До речі, статистика показує, що ще жодна пара не сказала, що рольові ігри – це погано, або що це – збочення. Тож грайтеся собі на здоров’я! Може саме сьогодні Ви знайдете під ялинкою Снігуроньку або Зайчика…