fbpx

ЙойШоу — Про секс-шоп

Чи граються дорослі? Ще й як! Це довів мій минулий ефір. Я навіть і не очікувала такої активності слухачів… А все чому? Та тому що в гостях у мене був директор секс шопу @olgaspokysa.

Я сама отримала задоволення від спілкування з цією панянкою: все чітко і по темі! От, видно, що людина – професіонал своєї справи! Вона легко говорила про свою роботу. До речі, я і сама багато новенького дізналася, і збираюсь забігти до неї по покупочку (от лиш зарплатню отримаю)…

Чернівчани давно і активно відвідують секс-шоп. Проте не сильно це афішують. Що купують? Та, різне – кожен по своїх вподобаннях. От була історія, коли старенький дідусь придбав старпон. Через три місяці прийшов повертати. Його питають: що сталось? Не підійшло? Все було з іграшкою гаразд, просто бабусі його не стало… Це життя 🙁 ! Але тішить той факт, що і в солідному віці люди не забувають про інтим!

Один зі слухачів загорівся ідеєю придбати своїй дружині трусики, що вібрують. Ну такі, як у фільмі «Гола правда». Оля ж порадила придбати вібратор для стимуляції клітора. Він візуально симпатичніше виглядає за вищезгадані трусики. А як вібрує!!!

Були питання і про секс ляльок. Виробники все частіше виготовляють більш реалістичні моделі. Щоправда, чим реалістичніше – тим дорожче. Можна придбати собі і жінку частково – лише потрібний «отвір». Все залежить від ваших потреб та можливостей.

Секс шоп – це місце, де ти можеш знайти не лише іграшки. Так, вібратори та інші гаджети користуються попитом. А ще, тут є різноманітні змазки: оральні, анальні, вагінальні. Каже Оля, що спробувавши їх раз, захочете придбати баночку знову! Думаю, і собі треба буде прикупити.

Оскільки товар з секс шопу використовуються у інтимних процесах, то безпека понад усе. Ольга завірила, що в їх бізнесі варто працювати лиш з перевіреними постачальниками. Щоб не було нюансів. Адже товар поверненню не підлягає. Тому кожну іграшку при клієнтові перевіряють на справність.

Між іншим, одна зі слухачок задала шикарне питання (теж Оля): «А чи є сервісні центри по ремонту вібраторів?». А ми про таке і не задумувалися… До речі, моя співведуча обіцяла презент у вигляді змазки за найкраще повідомлення. Вгадайте, кому вона дісталась?

У нас в місті не активно цікавляться бдсм костюмами. Хоч замовити їх звісно можна. А от тримати їх на складі не логічно: вони мають чітко підходити по розміру. А матеріал – чи то шкіра, чи то латекс, вимагають специфічних умов зберігання.

Я тут можу і далі писати багато чого про різні секс пристосування, але у Ольги вийде розказати краще. Звертайтесь до професіоналів та грайтесь з задоволенням!

Це цікаво:

– перший в світі секс-шоп був відкритий Беате Ротермунд в місті Фленсбург (Німеччина) в 1962 році.

– найбільший секс-шоп в світі знаходиться в Голлівуді (Лос-Анджелес, штат Каліфорнія, США) на відомому бульварі Сансет.

– найбільший за площею секс-шоп (1000 кв.м) в Європі знаходиться в Великобританії, а його назва в перекладі означає «Одне задоволення».!

– майже 90% співробітників секс-шопів – дівчата або жінки. Як кажуть власники таких магазинів, більшість чоловіків не підходять на роль продавців, так як не можуть сконцентруватися на роботі і відволіктися від товару.

– у Бразилії озброєний грабіжник виніс з секс-шопу позолочений вібратор вартістю приблизно 4000 доларів. За словами очевидців, добре одягнений і ввічливий чоловік спокійно увійшов в магазин, а потім напав на продавця. Щоправда, викрадач, навряд чи, зможе отримати задоволення від своєї здобичі, оскільки він не взяв зарядку до приладу.