fbpx

ЙойШоу — Про свінгерство

У когось свінгерство асоціюється з оргіями та розпустою. А от після програми, присвяченої цій темі, я зрозуміла, що свінгерство – це, в першу чергу, довіра.

Хочеш втекти від проблем у стосунках? Думаєш, що обмін партнерами допоможе? Вірогідніше за все – ні. Якщо ви не можете розібратися між собою, а тут у вашому ліжку з’явиться ще хтось – ситуація ускладниться. До того ж ніхто не виключає ревнощів. Ти до останнього не можеш спрогнозувати, як усе піде. На даному етапі життя я чітко розумію, що не змогла б «поділитися» з кимось коханою людиною. А Ви? Якщо «так», то уважно читайте далі.

Цього разу у студії зі мною був Yurii Khits, який товаришує з парами, що практикують свінгерство. Так от, за його словами є такі подружжя, які просто можна назвати зразковими. Їх стосунки гамонійні. А з іншими парами у них більше дружба, аніж секс.Насправді, свінгери – це певне співтовариство зі своїми правилами та законами.

Ось деякі з них:

– ніколи не руйнувати шлюб. Друзі у свінгу – це тільки друзі.

– чітко обумовлювати і дотримуватися умов зустрічі.

– анонімність. У свінг-співтоваристві ніхто зайвий раз не назве імен та ні на кого не вкаже. Взагалі рекомендується обговорювати тему свінгу тільки в колі свінгерів.

– не чинити тиск: все повинно бути усвідомлено і добровільно. В свінгу дуже шанобливо ставляться до слова “ні”. Ні означає ні.

А ще дуже важливо подумати про безпеку: Ви ж не хочете щось «підчепити» чи отримати не бажану вагітність? Так, так! Скільки виникне проблем, якщо, наприклад ваша жінка завагітніє від свінг-партнера!? Тож потурбуйтесь про контрацепцію.

Обмін партнерами, рекомендують навіть деякі сексопатологи. По суті – це узаконена зрада. Але це стосується, зазвичай, тих пар, які довго проживають разом, у них давно немає потягу, вони ставляться один до одного як сусіди – і тільки.Якщо ж ви не з цієї категорії – задумайтесь: за результатами опитувань, подібна практика є небезпечною: тільки 4% пар, які спробували свінг-відносини, залишилися разом. На думку психоаналітиків, саме відсутність справжнього потягу (любові) до своєї “половинки”, підштовхує на експерименти з обміну партнерами. Відповідно, в таких парах часто відсутні справжня довіра і стабільність, що і призводить до розриву.

Підсумовуючи усе вищесказане: перш ніж практикувати свінгерство, задумайтесь: чи справді ви до цього готові!?

А на десерт парочка цікавих фактів:

1. Подейкують, що серед знаменитостей свінгер-відносини практикують (практикували) Меган Фокс, Анджеліна Джолі, Демі Мур, Пінк, Джордж Клуні, Білл Клінтон, Тільда Суінтон, Джастін Тімберлейк, Джон Ф. Кеннеді, Франклін Д. Рузвельт, Зак Ефрон, T-Pain та інші.

2. До речі, серед тваринок також є свінгери! Це мавпи бонобо, плямисті гієни, джунглеві кури, моржі, леви, дельфіни-афаліни, сумчасті миші та деякі інші.