fbpx

ЙойШоу — Про жіночі форми

Нещодавно я реально порахувала, у скільки обходиться мені догляд за собою… і була в шоці! Ми, жінки вкладаємо в себе купу грошей, щоб подобатися чоловікам! Але ж іноді щось йде не так… Чому? Де ми промахуємось? Що ж насправді їм подобається?

Психолог Пол Розен провів експеримент, в ході якого з’ясовував якою люди бачать ідеальну жіночу фігуру. Він демонстрував учасникам дослідження фотографії жінок – від дуже худеньких до дуже повних. Всі без винятку жінки назвали більш струнких дам привабливими і казали, що хотіли б виглядати так само. А от чоловіки найпривабливішими назвали жінок середньої статури. Це доводить, що сучасні жінки помиляються, вважаючи, що чоловіки люблять худеньких! Думаєте після цього можна розслабитись і їсти усе попід ряд? Ні! Чоловіки люблять, щоб тіло було в тонусі! На підсвідомому рівні вони оцінюють нас з точки зору репродуктивної функції. В більшості випадків, перше, на що вони кидають оком… Ні, не бюст! Попа!

Виявляється, форма сідниць багато що може розповісти про власницю, починаючи від стану здоров’я і закінчуючи рисами характеру. До того ж, як стверджують сексологи, п’ята точка може розповісти навіть про темперамент в ліжку! Чоловіки вибирають жінок з округлою задньою частиною тіла, вважаючи, що вони народять розумних і здорових дітей. Дійсно, акушери стверджують: панянкам з кругленькими формами набагато простіше даються пологи, значно скорочується ризик страшного вердикту – безпліддя.

Турецькі вчені з’ясували, що чоловіки звертають увагу і на кут нахилу спини до сідниць. Кут в 45 градусів, було визнано найпривабливішим. Подібний нахил дає жінці перевагу під час пізнього терміну вагітності, так як вона все ще зберігає неабияку витривалість і може виконувати певні справи по дому, включаючи приготування їжі. Як бачите, знову випливають первісні інстинкти…

Про бюст. Який розмір подобається чоловікам більше? Якщо подивитися на опитування в інтернеті, то лідирує (більше 32%) третій розмір. З невеликим відставанням (приблизно відсотків на 5) йдуть груди другого розміру. П’ятий і шостий розміри в більшості опитувань не набирають і 5-6 відсотків. В цілому чоловіки віддають перевагу бюсту з чіткою формою, який «стоїть». І це підтвердив мій співведучий Руслан Гуменний. От як у ньому чудово поєдналося два фактори: чоловік, та щей пластичний хірург!

Щодо обличчя, то тут зупинюсь лише на губах. Чому? Та тому що тепер багато хто біжить їх збільшувати. Пластичні хірурги з Каліфорнійського університету вирішили з’ясувати, які насправді губи чоловіки вважають найбільш привабливими. Більшість віддає перевагу співвідношенню 1:2, тобто, коли ширина нижньої губи більше верхньої в два рази.

А тепер про те, що часто замовчується – інтимну пластику. Дійсно, «там» теж проводяться різні маніпуляції. Роблять це і в Чернівцях! Це підтвердив Руслан. Якщо ви вперше про це чуєте, то ось вам перелік можливих маніпуляцій:

• Лабіопластика – пластика великих і малих статевих губ;

• вагінопластіка – пластика піхви;

• гіменопластіка – відновлення невинності;

• хірургічна дефлорація;

• зміна форми лобка;

• пластика клітора;

• реконструкція статевих органів;

• контурна пластика інтимної зони – філери гіалуронової кислоти, ліпофіллінг;

• збільшення точки G;

• омолодження статевих органів – лазеротерапія, застосування гіалуронової кислоти.

А ще, є інтимне відбілювання. Його завдання – освітлити слизову інтимної області (з віком вона нерідко темнішає). Результат процедури – ніжний рожевий колір зони. В шоці від отриманої інформації? Я теж довго вкладала все це до своєї голови. Резюмуючи вищесказане: не женіться за вигаданими ідеалами! Головне, щоб ви і ваша зовнішність були у гармонії! Звісно ж, зміни на краще мають бути. Але палицю не перегинайте!

Традиційно під фініш цікавості:

1) Дослідження New Scientist показали, що існує залежність чоловічих уподобань від економічної ситуації в той чи інший період. Наприклад, в процвітаючі 60-ті, чоловіки віддавали перевагу тоненьким дівчатам, як легендарна Твіггі. Сьогодні ж, в період рецесії, зросла популярність жінок з будовою тіла, як у Кейт Уінслет.

2) Виявляється, ступінь матеріального достатку чоловіка впливає на його переваги в жіночій фізіології. Багаті чоловіки віддають перевагу жінкам з невеликим розміром грудей, а чоловіки з гіршим фінансовим станом – пишногрудим.

3) Голодні чоловіки западають на жінок з великими грудьми, а ситі – з меншими габаритами.

P.S. Якщо що – годуйте коханих!