fbpx

ЙойШоу — ТОП 7 секс-травм (без ВІДЕО)

 

От я не повірю якщо хтось скаже, що не було жодних травм після сексу! Хоч якісь подряпини чи то синець та знаходили після бурхливої ночі. Хтось навіть отримував гематоми та розтягнення, опіки від тертя об килими, а хтось… ламав своє чоловіче достоїнство! Після цієї фрази в ефірі, я помітила, як почав йорзати на стільці мій співведучий Yurii Khits. А наступні факти геть змусили його зчепити коліна! Тримайтесь міцніше!

Наш топ секс-травм:

1. Один італієць спробував просунути макаронину всередину сечівника статевого члена. Годі й казати, що ніякого задоволення при цьому він не отримав, особливо коли макаронина зламалася. У медичному звіті дана травма під час сексу описується як «поранення, доставлене під час мастурбації при внутрішньо уретральному проникненню спагетті».

2. Звичайні сексуальні іграшки, судячи з усього, не задовольняли цю пару коханців з США, які приєднали вібратор до електричної пилки. Іграшка зірвалася, і пила завдала тяжке проникаюче поранення статевих органів 27-річній дівчині. Вертольотом її доставили в лікарню, де хірургам вдалося стабілізувати стан нещасної.3. 60-річний житель Пакистану помістив лампочку в анальний отвір, де вона і застрягла. На щастя, лампочка не тріснула, інакше ця історія закінчилася б більш плачевно, як от у француженки Вів’єн Сіжан. Вона вирішила задовольнити себе за допомогою електролампочки. Оргазм явно був дуже сильним, адже колба лопнула. В результаті, довелося викликати швидку. Одне тішить: жінка таки отримала насолоду. До речі, лампочки є одним з найпопулярніших предметів в музеї травм під час сексу НДІ імені Скліфосовського. Ми ж з Yurii Khits зійшлись на думці, що мова йшла явно не про «економки»…

4. Один винахідливий молодик так сильно стимулював свій анальний отвір, що загубив в ньому іграшку. Замість того щоб відправитися до лікаря, він вирішив витягти її з допомогою щипців для салату. Зрештою і цей кухонний гаджет застряг в анусі, і лише після цього чоловік все-таки добрався до лікарні. До речі, лікарі вже не дивуються, коли доводиться діставати різні сторонні предмети з заднього проходу. Чого варта лиш бульба картоплі!

5. У іншого молодого чоловіка з анального отвору дістали шматок бетону. Яким же чином він туди потрапив? Виявилося, що разом зі своїм партнером вони вирішили, що дуже збудливо, якщо заливати один одному в анус рідкий бетон через лійку. Природно, що через деякий час бетон затвердів…

6. Секс у відрядженні без заохочення роботодавця не є ризиком, що покриваються страховкою. Таку постанову виніс Високий суд Австралії, поставивши крапку в багаторічній страхової тяжбі молодої жінки, яка працювала в одній з урядових установ країни. Так, в листопаді 2007 року ця панянка перебувала у відрядженні в штаті Новий Південний Уельс і після закінчення робочого дня призначила побачення своєму давньому приятелю. Повечерявши в її мотелі, вони пішли в номер і зайнялися сексом, під час якого сталося непередбачене – впала лампа і сильно поранила жінці обличчя. Слід уточнити, що номер в мотелі був оплачений роботодавцем жінки, яка мала медичну страховку, яка покриває її професійну діяльність.

7. Юний британець вирішив порадувати свою дівчину делікатесом, але грошей у нього не було. Тому він вкрав з супермаркету парочку живих омарів, щоб приготувати на вечерю. Сховав награбоване у штані. Омарам явно не сподобалася, що їх трусить і вони почали шукати, за що б зачепитися. І знайшли… Лікар, який відчіплював омарів від статевих органів юнака, сказав, що жити буде, а ось розмножуватися – ні.Ну і ще трохи Вам статистики від британських вчених:

– Близько 5% постраждалих від секс-утіх, довелося взяти лікарняний.

– Найпоширенішими травмами називають банальні удари, розтягнення щиколоток і зап’ясть, стерті коліна і вивихнуті пальці.

– Найбільш небезпечними місцями для занять сексом, вчені назвали диван, при цьому чомусь через падаючий на нього посуд. На другому місці – сходи, далі йдуть автомобіль і душ. А слухачі ще й кухню назвали.

– Згідно з висновками вчених, кожен десятий потерпілий падав під час сексу з ліжка, а з пральної машини – тільки 1 з 50 опитаних.

Резюмуючи все це: менше травматизму Вам і побільше приємностей!