Кожній дівчині потрібен друг – гей

Ставлення у суспільстві до геїв – не однозначне. Та не варто забувати, що це люди з власними почуттями та потребами.

Коли я запросила до студії Георгія та Дмитра, то трохи побоювалась провокацій. Та все пройшло мирно та весло.

Вчені досі сперечаються: гомосексуалізм набутий, чи вроджений факт? Наприклад, дослідження шведських науковців вказують на те, що геї за будовою мозку схожі на гетеросексуальних жінок, а лесбіянки – на гетеросексуальних чоловіків. Може саме тому дівчата так добре можуть порозумітися з геями?

Мої гості не заперечують той факт, що не одразу «знайшли» себе. Чи спали вони з жінками? Так. Але їх природа перемогла. Чи можуть чоловіки-геї побудувати щасливі стосунки? Судячи з усього, так. Навіть вчені кажуть, що геї щасливіші у відносинах, ніж гетеросексуали. Це пояснюється тим, що різностатеві пари з меншою ймовірністю будуть об’єднані спільними захопленнями, присвячувати один одному час і рідше будуть говорити ніжні  слова на кшталт “я тебе люблю”, ніж гомосексуальні. Одностатеві партнери в приватній обстановці приділяють одне одному більше уваги і частіше роблять  романтичні жести. Напевно нам, гетеросексуалам, варто у них цього повчитися!

А ще я була приємно вражена підтримкою друзів моїх співрозмовників, які активно дописували свої коментарі на наш вайбер. Чи були при цьому хейтери? Не брехатиму – були. І навіть налаштовані вороже.

Чи є в Чернівях гей-клуби? Немає. Та у інших містах України вони діють, або ж проводяться тематичні вечірки. Там легко можна знайти собі пару.  Можна знайти її і в нашому місті. У геїв є свої таємні сигнали, а ще, як кажуть хлопці, є власний «радар», що допомагає визначити «однодумців».

Дізнавшись тему ефіру багато моїх знайомих почали цікавитись про розприділення ролей в ліжку. Так от геї експериментують! Хтось, зрештою, займає активну, хтось пасивну позицію, а хтось продовжує розширювати горизонти. Загалом, усе як і в традиційних парах.