fbpx

Курортні романи: користь чи шкода? — ЙойШоу

 

Якщо ви не маєте відносин, то курортний роман може стати для вас гарною пригодою. Якщо у відносинах – теж (але тут вже питання до вашої совісті). Курортний роман допомагає розвіятись, вийти за рамки  стереотипів,  дізнатися про себе багато нового, підняти самооцінку та втілити в життя потаємні фантазії.

90% чоловіків сприймають курортні романи як швидкоплинну інтрижку, а ось більшість жінок потай сподіваються знайти на відпочинку другу половинку. І тут варто подивитися на жорсткі реалії: лише 10% «курортних» відносин закінчуються шлюбом.

Чи варто відпочивати разом? Деякі психологи стверджують, що роздільна відпустка корисна для зміцнення шлюбу. Мовляв, це той самий рідкісний шанс трохи відпочити одне від одного. Але чи справді ви морально відпочинете? Чи не почнуть вас гризти сумніви та ревнощі? Мої гості, практикуючі психологи в гештальт підході Ваня Шородок та Алена Головина подали цікаву ідею: а чому б парі не влаштувати курортний роман? Такі собі рольові ігри і відпочинок в «одному флаконі»?

На додачу до вищезгаданого, натрапила на цікаву статтю про те, що не можна чоловіків залишати надовго одних. Вони – жертви своїх імпульсів. 8 днів – максимальний термін. Потім настає «паніка 9-го дня» і він може почати шукати пригод на одне місце!

Ну, а тепер про застереження:

— Існує така статистика: в осінній сезон, як раз після літніх відпусток, кількість розлучень різко збільшується. Не виключено, що курортні романи сприяють тому.

— За іншими даними кількість відвідувань таких лікарів, як гінеколог, уролог і венеролог зростає протягом усього періоду літніх відпусток, досягаючи свого піку до кінця сезону. Не забуваємо про презервативи.

— Нажаль, існує вірогідність натрапити на шахраїв та аферистів, які залишать вас без грошей та приємних спогадів.

— Існує і ризик вступити в стосунки з неадекватною людиною. Прислухайтесь до внутрішнього голосу, він не рідко сигналізує про небезпеку.

P.S. Якщо ви вже вирішили «стрибнути у гречку» на курорті, робіть це подалі від знайомих очей. Не виключено, що зрештою може постраждати і репутація, і можуть розвалитися ваші стосунки!