Ким ми були. Ведучі Радіо 10 у свято згадують, ким працювали до того, як стали радійними. ФОТО

Сьогодні в Україні вітають працівників радіо, телебачення та зв’язку. Ведучі Радіо 10 розповіли, чим жили до радіоефірів:

Андрій Рудік, ведучий ранкового шоу “Підйомники”

До того, як потрапити на радіо перепробував купу спеціальностей. Працював викладачем англійської мови в мовному коледжі Пріоритет, працював в постільному бізнесі менеджером з зовнішньої торгівлі на ТОВ Балакком, працював арт-директорром в нічному клубі, працював продавцем швейних машинок на Калині і навіть робив москітні сітки Але ніде по-довгу не затримувався, бо те відчував якоїсь гармонії та натхнення від справ, якими займався. Все в моєму житті перевернуло повідомлення від Яріка Левицького, який написав, що на радіо є вакансія, і чи не хотів би я себе спробувати в ролі радіоведучого. Я відповів зтвердно але перший день кастингу пропустив, бо забув. Наступного дня, прийшовши на шостий поверх Будинку побуту залишився там дотепер. І вже шостий рік з Вєталєм Ковалем будимо чернівчан і отримуємо від цього неабияку насолоду. Сподіваюсь, що наперед більше. Зі святом колеги та уся велика родина ТРК Станція, Радіо 10 та інформаційне агентство АСС)))

 

Віталій Коваль, програмний директор і ведучий ранкового шоу “Підйомники”

Мені пощастило достатньо швидко прийти до радіо. Воно, власне і стало моєю першою офіційною і поки що, єдиною роботою. До того в студентський період я грав у КВН та у вільний час підпрацьовував різноробочим на будівельних майданчиках. В мого батька була невеличка фірма, яка надавала послуги з ремонту і деяких інших робіт. Я підростав і мені необхідні були гроші, тому батько вирішив мене долучити до роботи «руками». Я назавжди запам’ятав його слова: Вчися добре щоби більше працювати головою. Нелегка праця на буд майданчиках і привела мене у світ радіо.Людмила Григорчук, головний редактор новин, ведуча програми Суть Речей

До старту Радіо 10 (колись радіо Станція), працювала журналістом корпункту 5 каналу у Чернівцях. У мене і двох колег, Василь Галущак та Вадим Гаращук, було завдання, придумати, які мають бути новини на радіо, яке щойно створюється. А мені ще, молодій, по-правді сказати зеленій журналістці, навчитися читати радіо-новини, та ще й прямому ефірі. Було нелегко, були проколи. Наприклад 9 березня у новинах ми вітали всіх з жіночим днем, бо не встигли підготувати новий випуск новин. Було по-різному, але радіо назавжди залишилося для мене – улюбленим місцем роботи.

Ольга Лайт, ведуча програми Бадьорий День та ЙОЙшоу 

З радіо зріднилася так давно, що вже і не уявляю себе без нього. Я була геть юною сьтуденткою, коли прийшла на кастинг. Дорослішала на роботі і зрештою зрозуміла, що диплом фінансиста не згодився.

 

Наталя Федишин, ведуча новин.

До роботи на радіо я маючи відповідну освіту працювала в садочку музичним керівником. На радіо попала випадково, зустріла в потрібний час людину, яка шукала робітників на радіо. Довго вчила склромовки, читала новини. І ось вже працюю більше 10 років.
Катерина Коломієць, ведуча новин.

До радіо я була затятою квнщицею у Львові!) Потім з різною періодичністю, я то зближувалася із радіо то віддалялася від нього. І ось тепер я знову на радіо, Радіо 10, з чого і дуже тішуся.

Наталя Пономарьова, ведуча шоу “Вечірня пара”

Моя історія “що” і “до” радєйкі – переможець в номінації “прямо в ціль”, точніше, “в десятку”! Хоча відверто якщо, то з радіорубкою ніколи себе не асоціювала. Не тому що “не моє”, тому що якось саме ця сфера…галузь журналістики завжди була, хоча і на слуху, але якоюсь поза відкритою доступністю… От якось так))) отже після закінчення кафедри журналістиуи я чемно пішла місити болото сіл, де провели газ, співчувати пенсіонерам в чергах і мамулічкам в поліклініках… Словом, скуштувала ну дуууже слоєний пиріг журналістсьго ремесла. За що тепер безмкжно поважаю представників професії. Та сама все таки, зізнаюся, є дещо лінивою і комфортоохочою. Рішення, яке було прийняте- всьо, йду в офіціанти… І ні, я не жартую! Жарт таки стався, коли на співбесіді мені відмовили, бо” ви зовсім не розмовляєте з клієнтами! “… Нууу нє то нє=) А далі всесвіт, очевидно, вирішив навчити мене розмовляти! Гортаючи відідо – вакансії на мене” кинулося” повідомлення від тоді ще Станція фм про пошук співробітника… Ну от… Так, все дуже просто. Пішла, спробувалася… Згадую себе тоді і захоплююсь витримкою вже тепер моїх любих колег, бо була жахливим ніочьом))) Та труд, а точніше час таки зробив з мене люд… радіоведучу! Ура! Правда, сьогодні взааагалі не уявляю себе без… Та без усього того, що радіо робить зі мною! Я щаслива! А далі… Далі буде!
І далі біжимо разом. З вами і тільки для Вас!