fbpx

Поки є червоно-чорні, будуть жовто-сині, буде мир і спокій по усій Україні.

ПОКИ Є ЧЕРВОНО-ЧОРНІ, БУДУТЬ ЖОВТО-СИНІ, БУДЕ МИР І СПОКІЙ ПО УСІЙ УКРАЇНІ.

Буковинський репер Устим Бук ексклюзивно для Радіо 10 розповів про поїздку на передову до наших бійців.

Р10: Привіт! Устиме, розкажи, якою була ця дорога

У: Дорога була довга, але весела я би сказав братська. Ми проїхали близько 2400 км. і зрозуміли, що зовсім не 90% доріг поремонтовані як заявляв публічно колишній голова уряду. Близько третини доріг України погані.

Р10: Зізнайся, було страшно звідси з мирної території відправлятися туди, де про війну дізнаються не з телевізора, а чують на звук?

У: Чесно? Було страшно. Там вся атмосфера військова і ворожа, бо 70-90% населення таке відчуття, що за Росію. Але земля гарна і багата, українська земля, хоча небезпечна. Там, де раніше було гаряче тепер спокійно, але там де ми були, нам сказали, що кожного дня є 200 і 300 з обох сторін. Перший концерт ми давали у військовому госпіталі ДУК. Нас дуже тепло сприйняли, ми привезли гостинці, облаштували сцену між двома військовими автомобілями, стіл для діджея побудували із 8-ми шин і між двох дерев заспівали 20 пісень для українських добровольців госпіталю.

Р10: Трішки заспокой нас. Що приємно вразило? Яка там атмосфера?

У: Приємно вразили бійці 3-ї стрілецької роти під командуванням Гонти, які спершу не дуже хотіли навіть фото зробити чи дати інтерв’ю, а після концерту всі разом сфотографувалися з нами, подарували свої бойові шеврони, підписали для нашої студії червоно-чорний прапор та проводили нас дуже тепло по братськи з обіймами. Другий концерт був абсолютно іншим і ще теплішим по атмосфері і це було дуже близько від ворожих позицій, але страшно не було, бо воїни професійні та з гарним почуттям гумору.

Р10: Які ти відчував емоції і якою була реакція бійців на ваш виступ?

У: Це були два найкращі концерти в нашому житті. Кожна пісня була сприйнята бійцями на 100%. На мирній території наші пісні сприймають інакше зовсім, а тут на війні справжня публіка Устим Бук. У нас є нова пісня, яка от от має вийти в загальний доступ, але ми вже виконуємо її на концертах. Пісня називається «Дай дитині Бука». Так ця пісня символічна для добровольців, бо виявилось, що Буків дають за серйозне порушення військової дисципліни.

Р10: Така довга дорога пройшла без проблем, жодних казусів на шляху?

У: Банально але єдиний казус стався на шляху по поверненню додому. За Дунаївцями міняли колесо, бо попали в яму висотою понад 20 см. Але повернулися цілими і щасливими, що виконали місію і підтримали патріотичними піснями наших бійців.

Р10: Нещодавно в соцмережах розгорілася не на жарт суперечка з приводу можливого референдуму так би мовити «про примирення»… Що кажуть самі бійці, як має закінчитися ця війна?

У: Як має закінчитись війна військові однозначно кажуть перемогою України із збереженням та поверненням наших територій. Але розуміння коли це має статись однозначно немає. Треба щоб це зрозумів наш народ та влада. Допомога та підтримка військових добровольців дуже потрібна для перемоги у цій війні – це однозначно! «Поки є червоно-чорні, будуть жовто-сині, буде мир і спокій по усій Україні» (рядки з пісні «Кулак Догори»)

Р10: Спасибі вам і до зустрічі в ефірі!