ЙойШоу — Пози в сексі


Отримати задоволення чи шию скрутити? До чого то я? Та до того, що ми минулого четверга з @BUKraine говорили про пози у сексі.

Поки готувалась до ефіру зрозуміла, що фантазії людям не займати. Чого лише варті назви поз: «Відвідувач», «Згорнутий у клубочок Ангел», «Сфінкс», «Затискач», «Плуг», «Равлик», «Розщеплений бамбук» і т.д.

Я то грішним ділом, думала що є ряд поз, які видозмінюються: місіонерська, Доггі-стайл, 69, стоячи… А тут!… Як в народі кажуть «Чим би дитя не тішилося…».

Щодо того, яким позам віддають перевагу жінки – то тут навіть думки вчених розходяться. А от з чоловічими вподобаннями більш-менш все ясно – це поза «наїздниці».

Не буду відходити від традиції ділитися цікавими «сексуальними» фактами з вами. Отож, готуйтеся до дози інтимних новин:
• У рамках досліджень вченим вдалося виділити чотири пози, які найчастіше призводять до травм. Так, однією з найбільш небезпечних вважається позиція, коли чоловік стоїть на носочках, а жінка сидить на стільниці, столі або інших предметах меблів. Така поза, за твердженням Джастіна Лехміллера з Гарвардського університету, може привести до різних травм статевого члена. Небезпечним він також назвав секс на фітболі. Експерименти з м’ячем можуть нашкодити, як чоловікові, так і його партнерці. Небезпечною визнана і поза “наїзниці”, однак лише в тому разі, коли жінка вигинається назад, не спираючись на торс чоловіка. Така секс-позиція підвищує ризик розвитку хвороби Пейроні – рідкісного захворювання, при якому чоловічий статевий член викривляється. У рейтинг найбільш небезпечних секс-поз також увійшла місіонерська позиція стоячи. Статистика показує, що вона може привести до серйозних пошкоджень спини у чоловіків, а також до різних травм у жінок в результаті падіння.• Група лікарів, що спеціалізуються на лікуванні різноманітних фобій, які відчувають люди під час сексу (а є і такі!) визначили пози і положення, що найбільше «нервують» пацієнтів. Так, більшість європейців віддають перевагу класичним варіантам. Багатьох нервує поза «69». Більше половини жінок і третина чоловіків відчувають шоковий стан від спроб анального сексу.
• Американські сексологи визначили секс-позу, яка дарує найбільш фантастичне задоволення. Жінка повинна лягти на правий бік, а чоловік, стоячи на колінах, охоплює її ліву ногу. Вчені кажуть, що під час проникнення в такій позиції, можна відчути максимально сильний оргазм. А все тому, що вона набагато глибше, ніж популярний доггі-стайл, а ще зберігається хороший зоровий контакт.
• Відомий професор з Індіанського університету Деббі Хербеник вважає, що йога, крім хорошої гнучкості вносить ще і значну різноманітність в сексуальне життя. Використовуйте асани в якості секс-поз!
• Палеонтологи з’ясували, в якій позі динозаври займалися сексом. Дослідники прийшли до висновку, що коли доісторичним ящерам наставав час злучатися, самець забирався на самицю ззаду, а далі все відбувалося, як у сучасних курей.