ЙОЙШОУ | Про нижню білизну

Авторам фрази: «Нащо тобі чергові трусєля, коли шухляда не закривається!?» присвячується…

Жінки люблять гарно виглядати. І це стосується усіх предметів нашого гардеробу. От як відмовити собі у новому шикарному комплектику!? Погоджуюсь, його не бачать оточуючі, але він здатний підняти настрій на 20% (і це кажуть психологи)! І давайте, шановні чоловіки, погодимось, що вам приємно бачити свою пасію у гарних мереживних трусиках! 80% чоловіків збуджуються побачивши улюблену жінку в нижній білизні. Натомість, «бабусині» труси такого ефекту явно не викличуть.

Як показують дослідження, точно затримається погляд на панянці у червоній білизні. Чорний колір також милує око сильної половини людства. А от білизна рожевого, синього, фіолетового, сірого і коричневого кольорів, як правило, не мають збудливої дії L

І ще, чоловіки впевнено виступають «ЗА» сексуальну білизну в комплекті з панчохами. А ось корсети їм зовсім не подобаються. Тож дівчата, на них не витрачаємось JРозкажу вам і ще один плюс гарної жіночої білини: американські психологи стверджують, що жінки, які часто змінюють стиль спіднього, рідше страждають від чоловічих зрад! Все це тому, що одна і та ж жінка в різній нижній білизні створює ілюзію різноманіття.

На цьому моя оповідь не завершується, адже варто згадати і про чоловічі «обладунки». 71 відсоток дам відзначили, що “правильні” труси – це дуже важливо! А які ж правильні? Жорсткої жіночої критики зазнали у 47% стрінги, у 34% білі бріфи (класичні труси) і в 19% “сімейки” з безглуздим малюнком. Про брудну білизну думаю можна не згадувати…

На останок скажу, що 86 відсотків чоловіків і більше 70 відсотків опитаних жінок вважають нижню білизну однією з головних складових гарного сексу і відносин. Тож забудьте про заношені речі і тіште свою другу половинку симпатичною білизною!

P.S. Дякую, за те що підтримав розмову @alextkachukk