fbpx

Про все і по-троху. Інтерв’ю зі Світланою Грабовою

Цими вихідними до Чернівців завітала відомий психолог-сексолог Світлана Грабова. Вона ділилася секретами в рамках семінару, що організувала лікар медичний психолог Алла Зорій. Після Світлана та Алла завітали до нас на ефір. Звісно ми обговорили багато тем. Години «Йойшоу» нам було замало та ми намагалися охопити основне. Отож, головні тези суботнього ефіру:

– Сексологів брак не лише у Чернівцях, але й загалом по Україні.

– Наші люди досі соромляться теми сексу. Багато людей намагаються копіювати моделі поведінки своїх батьків/колег/друзів. Та не варто забувати, що у кожної пари Своє життя! І те, що нормально для одних, не обов’язково має відповідати вашим вподобанням та потребам.

– Більшість семінарів організовують для жінок. Чому? Тому що жінки «гнучкіші». Їм легше змінюватися самим, а відповідно і ситуацію навколо себе. І мова йде не про «прогин» перед кимось.

– Фригідність – це жахливий діагноз! Тішить, що він «ставиться» дуууже рідко. Є жінки, які просто не вміють отримувати оргазм. Але цього можна навчитися!

– Існує цілих 8 видів оргазмів!

– Секс це не лише механіка, але й обмін енергією.

– Варто знайти партнера, з такою ж статевою конституцією. Якщо ти хочеш більше, а йому стільки не потрібно, то звісно ж, виникатимуть проблеми. Але у наших краях в процесі  пошуків може виникнути неприємність: надто перебиратимеш харчами – назвуть повією.

Це коротко про нашу розмову. Але ми її продовжимо. Світлана обіцяла наступного місяця знову завітати до нас. Тож ми підготуємо ще більше цікавого! А поки заходьте на сайт та слухайте підкаст!