Секс на одну ніч

Чи погодились би Ви переспати з малознайомою людиною? Чи готові Ви до сексу на одну ніч? Піти, наприклад, на дискотеку, а звідти піти не самому/самій?

Як жінка, що живе у маленькому місті, кажу «Ні!». Це особливість Чернівців: ти ж не знаєш, хто ділив з тобою ліжко… Адже у нас можна завдяки такому досвіду набути не кращої репутації! Моїм гостем був @Patrick Oushen, так от він теж не активний прихильник подібного. Він за справжні почуття. Але скільки чоловіків руками і ногами за такий досвід!? Жінки в теорії теж, а от на практиці – не факт. Думки слухачів з цього разу розділились. Вони розповідали  свої історії, і багато хто погоджувався, що місто у нас справді мале…

Повертаючись до тих самих дискотек: скільки разів на власні очі бачила, як дівчата витанцьовували на танцполі, а мужики довкола оцінювали потенційних кандидаток на «гарне проведення часу». Вони приходять в розпал свята, коли дівчата вже «розігріті». І тут для них маса плюсів: панянки вже більш піддатливі, та й пригощати особливо не треба…. Ну це так, був ліричний відступ…

Чесно кажучи: спати чи ні – вирішувати Вам. От тільки не забувайте, що подібними «одноразовими» акціями можна такий «букет» заробити! А ще (ну, це жінок стосується) не забуваємо про незаплановану вагітність! Це ж потім можна татка не знайти…Чи вітають «одноразовий» секс вчені? Власне, от що вони кажуть з цього приводу:

1. Група психологів з Норвезького університету разом з психологом Девідом Бусом з Техаського університету дослідили: хто ж більше шкодує про статеві стосунки на одну ніч – чоловіки чи жінки? Майже 50% опитаних жінок зізналися, що відчували розкаяння після випадкового сексу. Серед чоловіків шкодували про це всього лише близько 30%. Натомість, чоловіки набагато частіше жалкують про те, що відмовилися від випадкового сексу. У свою чергу, понад 80% жінок відзначили, що були задоволені тим, що відмовилися від сексу на одну ніч. Вони зізналися, що навіть відчували полегшення.

2. Вчені з Університету Вандербільта провели масштабне опитування, в якому взяли участь понад сім тисяч осіб. Як з’ясувалося, досвідчені жінки, які знають чого хочуть в ліжку, в меншій мірі схильні до випадкового сексу. Вони готові відстоювати своє особисте право на нормальне інтимне життя і не соромляться відмовляти чоловікам. А от дівчата, які вважають, що секс необхідний, насамперед, для задоволення чоловіків, набагато частіше мають небажані зв’язки.

3. Однією з причин, що спонукає жінок до випадкових зв’язків, може бути менструальний цикл. Під час фази овуляції між 10 і 18 днем циклу у жінок підвищується статевий потяг і збудження.

4. Вчені з університету Корнелла і Нью-Йорка вивчили вплив випадкового сексу на організм людини. Так от, вони стверджують, що він позбавляє від стресу, депресії і підвищує самооцінку!

5. 70% одиноких людей рятуються від самотності за допомогою випадкових статевих зв’язків, які обмежуються однією зустріччю.

6. Американські вчені кажуть, що жінки на «одну ніч» частіше обирають чоловіків з «солідною гідністю». А ось для довгострокових відносин, обирають з середньостатистичними і навіть невеликими параметрами. Цілком можливо, що жінки вважають чоловіків з першої категорії вмілішими коханцями, які частіше зважуються на зраду, так як користуються підвищеним попитом з боку потенційних партнерок.

Автор: Ольга Light