В ротації за жовтень на Радіо 10

Привіт панове! Ми продовжуємо тримати слово, яке дали самі собі – «На Радіо 10 звучатимуть тільки україномовні композиції українських артистів, бо ж українською нам навряд чи заспіває Енріке Іглесіас чи Мадонна, хоча це було б цікаво». Власне, тому і не без задоволення взяли до ефіру «старожила» вітчизняної сцени Наталю Могілевську. Вона знову покохала і це добре.

 

Хто покохав і в коханні жив, той і знається на основному принципі щасливих стосунків. Часом достатньо просто не пилити. Власне цю історію і спробували нам розказати Alina Pash і FREEL

 

Рухаємося далі розглядати новинки, що поповнили ротацію Радіо 10. Якщо у вас заплановане романтичне рандеву і вам потрібно буде озвучити його красивим музичним фоном, то нова робота від АДАМа – саме те, що треба!

 

Глядачі по різному оцінили нову українську стрічку, де зіграв «рідкий Термінатор» (Роберт Патрік) «Захар Беркут», але всі однозначно зійшлися в думці, що саундтрек таки вийшов класним.

 

Повертаємося до лірики. Гурт Антитіла порадував усіх наречених нового сезону подарувавши композицію Буде син. Чудовий супровід до першого весільного танцю.

 

Останнім часом жоден наш місячний звіт не обходиться без новинок від чернівчанок. То Таяна, то Соня Кей, то тепер Марина Тимофійчук, яка продовжує свою кар’єру під псевдонімом НАВКА. Гарна робота «Мамо, він мій», що поповнила списки наших плейлистів. Чудово! Більше чернівчанок на чернівецькому радіо!

 

Минулого місяця відбулося і велике повернення Влада Дарвіна. В дуеті з Альошею народилася чуттєва композиція Пірнай. Просто треба слухати, особливо, якщо настрій такий.

 

Jerry Heil вміє писати не тільки про Вільну касу. Вона вміє написати щось, що не вписується в її стиль і віддати композицію тій, кому вона більше пасуватиме.Саме так вийшло у випадку з композицією Богиня у виконанні Злати Огневич.

 

І на закуску трек від нового проекту ЭНДЖЛ – Та мала. Чому на закуску? В ній жують слова. Але жують прикольно та ще і українською. Зараз так модно.

Слухайте українське. Качайте ліцензійне.