Вротації | Нові українські пісні (лютий, 2019 р.)

Цього місяця ще кілька українських новинок поповнило плей-листи Радіо 10 і далі пропонуємо вам послухати  і побачити п’ятірку, яку хотіли би виділити.

Приємно, що у цьому списку одразу двоє чернівчанок – Софія Хлябич (Sonya Kay) та Тетяна Решетняк (Tayanna). Власне із останньої і розпочнемо.

Отож 8 лютого в мережі з’явилися «Очі». Дивовижна синергія відразу декількох музичних культур, елементи національної етніки, східні мотиви й складні вокалізи – все це притаманне новій композиції співачки з майбутнього альбому «Фантастична жінка».

Одразу через 4 дні в мережі зявився новий трек від Pianoбой – «Айсберги».

За словами Дмитра Шурова – : “Айсберги” – це справжня пісня-запальничка, концертний бойовик. Я написав її влітку, коли ми грали багато фестивалів та зустрічали багато нових людей.

В наступному випадку скоріше пропонуємо вам глянути лютневий кліп від ТНМК (26.02), позаяк сама композиція побачила світ ще в листопаді разом із EP «7». І у ротації Радіо 10 закрутилася ще до нового року. Проте, завдяки відео і збільшеному інтересу, її поява у нашій ротації буде частішою. А поки гляньте відео історію.

І буквально вчора світ побачила нова композиція від ще однієї нашої землячки Sonya Kay.

Новий трек Sonya Kay присвятила всім закоханим і окриленим життям.

«Створювалась ця пісня в початковій версії, на англійській мові, а потім була перекладена дуже талановитою дівчинкою Надією Гасюк. А музика з’явилася абсолютно спонтанно, коли ми сиділи з моєю командою в студії звукозапису, наспівуючи якісь мелодії, з яких і вибрали саме її. Вона повністю описує мої почуття, які я хотіла передати. Подарувати промінчик любові кожному слухачеві»,- прокоментувала Sonya Kay.

І також дозріла до ефіру спільна робота гурту Тартак та Нумер 482 – «Попелюшка».

Слухайте українське. Слухайте Радіо 10!