fbpx

ВРОТАЦІЇ. Що нового українського в ефірі Радіо 10

Усім привіт. Літо у самісінькому розпалі і ми готові поділитися із вами черговою порцією українських треків, що потрапили в ротацію на Радіо 10. Їх не так багато (напевно період відпусток) але вони дуже достойні, тому будемо брати не кількістю, а якістю.

Отже розпочнемо ми із експерименту від Юрія Нікітіна та продюсерського центру mamamusic, які створили для нас новий музичний проект з двох красивих дівчат тінейджерок GRLS . За словами наставників гурту: «Ми поставили дуже амбітну мету, всього за 365 днів створити музичний прорив року». Подивимося чи буде він відрізнятися від ще одного україномовного проекту KAZKA від цих же продюсерів. А поки слухаємо дебютну роботу #ВИРУЛЮ.  Качає. До речі, дівчата ведуть свій блог на youtube. Правда роблять це російською вочевидь щоб захопити якомога ширшу аудиторію. Бажаємо успіху з україномовним треком.

 

 

Приємно, що категорію «літні хіти» поповнили і наші земляки з Чернівців. До ротації Радіо 10 потрапив і гурт Stelsi із легкою композицією в стилі тропікалхаус ЛІТНІЙ ХІТ. Нічого не переплутайте)). Трек стане чудовим фоном на вечірці біля басейну.

 

Вже тут про них згадували і ви про них усі чудово знаєте, тому без вагань зустрічайте їх нову пісню, про яку автори говорять так: Пісня Сміливих Дівчат – це жіночий маніфест, ода GIRL POWER, заклик до всіх дівчат планети: знайте собі ціну і нікому ніколи не дозволяйте себе ображати.

 

Якби ми не побачили цей кліп, то подумали, що співає Ані Лорак. Але, оскільки, Лорак українською вже давно не співає, то в нашому ефірі Злата Огневіч і її нова композиція Солодка Кара.

На останок вам як завжди неймовірної ONUKA зі свіжою композицією ZENIT

Історія синглу ZENIT розпочалась одразу після виходу альбому MOZAЇКА (2018), і за цей час композиція зазнала чимало трансформацій. Змінювались аранжування, один за одним на трек нанизувалися семпли з серії старовинних платівок «Троїста музика», які дідусь Нати Жижченко збирав у різних частинах України. У фінальній версії треку можна розчути чимало народних інструментів — цимбали, бандуру, дримбу, трембіту. Вже вкотре участь у роботі над піснею гурту взяв дитячий хор. Після альбомних треків, які ввібрали в себе соціальні меседжі та сенси, свіжий сингл відкриває перед собою новий етап у дискографії ONUKA. ZENIT — це історія про іншу сторону похмурого, а часом і химерного світу. Коли сонце досягає свого зеніту, усі тіні навколо щезають, страхи людей ховаються. Навколишнє зупиняється щодня на мить, і в цій миті сховано прекрасне.

Насолоджуємося і слухаємо ліцензійне.