Як отримати безкоштовні ліки?

Після реформування сфери охорони здоров’я  у нас з вами розширився  доступу до різних медичних послуг. Зокрема і до ліків. Отримати їх можна навіть безкоштовно. В основному до переліку таких препаратів потрапляють ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми. Це саме ті болячки, які найпоширеніші. Що важливо, у переліку безкоштовних ліків є лише ті препарати, ефективність яких доведена. І цей факт не може не тішити.

Ми наразі не вказуватимемо вам повний перелік доступних ліків. Чому? Тому що у списку можуть відбуватися зміни. А от актуальну інформацію ви отримаєте завжди на сайті Міністерства охорони здоров’я України https://moz.gov.ua/dostupni-liki.

Перевірити наявність ліків у лікарні можна тут: https://eliky.in.ua/. На цьому ж ресурсі є інформація по препаратах для онкохворих (наявність і для яких категорій населення вони призначені).

А от на сайті http://likicontrol.com.ua/ перевіряйте ваш рецепт: чи немає, так званих, «фуфломіцинів», чи є дешевші аналоги. Тут також можна перевірити, чи є препарат у нацпереліку.

По великому рахунку озброївшись цими сайтами ви завжди будете мати актуальну та корисну інформацію щодо ліків. Тож користуйтесь на здоров’я!