Як сфоткатися зі Шварцом?

Днями у своїй френд-стрічці на Фейсбук я побачив фото уродженця Снятина, потім чернівчанина, а нині мешканця об’єднаної територіальної громади Америки, стронгмена Романа Гнідана разом із легендарним Арнольдом Шврценегером. «Уау, круто» – подумав я, і від легких заздрощів вирішив написати, як же ж тобі, Романе, вдалося вийти на такий близький контакт із людиною, за якою постійно ходить натовп охоронців?

— Рома, привіт! Бачив твоє круте фото, ти міг би написати кілька слів про зустріч зі Шварцом в рамках турніру Арнольд Класік? Як зустрілись? Подробиці?

Відповіді довелося трохи зачекати, бо ніхто не відміняв різницю у часі.

—Привіт, зараз прокинуся остаточно і тобі розповім у голосових повідомленнях, – відповів Рома.

Перше голосове повідомлення починалося словами

— «Ну шо, Віталій, я готовий і хочу тобі сказати, що після вчорашнього дня я поняв, що я везучий с…ий син. Шоб ти собі розумів, що поїхати туда (на Арнольд Класік ред..) і сфоткатися із Арнольдом – практично нереально. Тому що він повсюду ходить з охороною. І це чоловік 10-15, а не 2-3. Цього року я не виступав, а їхав допомагати хлопцям. Один з моїх друзів мав «карту-про», а це рахуй шо десятка кращих атлетів у світі, я був з ним три дні за сценою. Разом із Хафтером Бйорнсоном (найсильніша людина планети, актор серіалу Гра престолів ред..). Але загалом до зустрічі зі Шварцом. Я всі ці дні жив у «Хілтоні» і думаю, коли це я ще поснідаю у Хілтоні за 30 баксів. Ну сів собі, хавки набрав. Розвертаю голову і якби ще одна секунда, то я би його не побачив. Спочатку були сумніви, але я все таки наважився піти за ним. Переді мною стояло всього два охоронця, які  і повідомили що Арнольд зайшов у restroom. І я до них питаю. – Хлопці, а реально зробити фото? – вони відповідають – Так, але ти приготуй одразу телефон! І ось я бачу, як Арнольд виходить і розуміє, що я хочу фото. Він не відмовив, я швидко зробив селфі і потиснув руку. І щоб ти зрозумів, мене хвилин 5 після цього трясло. І після цього таке відчуття ніби сенс життя втратив)))). Тому що це була мрія всього життя…… «А как жить без мечты?» Але, слава богу, пройшло кілька хвилин і я повернувшись до реальності усвідомив, що треба собі ставити іншу ціль і я її собі поставив. Так що, в мене депресії не встигло бути. І на останок, що ще тобі скажу. Яка асоціація з цими змаганнями Арнольд Класік? Сюди приїжджають не для участі і навіть не для перемоги. Сюди приїжджають сфоткатися із Арнольдом. А я участі не брав ні серед аматорів, ні серед професіоналів, але саме основне зробив. Ось так.»

Віталій Коваль для Радіо 10

Ще серед його повідомлень був один ржачний анекдот, який сюди не друкую, бо він «неспортивний»))). Тому я із зауваженням, – Спасибі Рома, я поржав до сліз, – додякував і пообіцяв це якомога швидше опублікувати.

На останок трішки офіційного.

Спортивний фестиваль Арнольда (відомий як Арнольд Класік) – щорічна багатопрофільна конвенція, яка бере початок з 1989 року і названа на честь Арнольда Шварцнеггера. Проходить в кінці лютого або на початку березня в місті Колумбус, штат Огайо, США. Конкурс користується значним авторитетом серед бодібілдерів і порівнюється з чемпіонатом «Містер Олімпія».

Сам Роман Гнідан разом зі своїм другом Андрієм Бурштином брали участь у ARNOLD CLASSIC EUROPE в Барселоні 2017 року. Тоді чернівецький богатир Андрій Бурштин, став віце-чемпіоном змагань.

А Рома урочисто потрапив у десятку кращих, про що вони і розказали в ефірі Радіо 10.

Загалом повертаючись до цьогорічних змагань, то хочемо привітати Миколу Ткачука. Уродженець села Романківці Сокирянського району Чернівецької області, чемпіон світу з гирьового спорту здобув золото серед професіоналів у ваговій категорії до 105 кг (ривок гирі 28 кг). Також буковинець переміг у вправі поштовх довгим циклом (вага гир 32 кг).